Liečivé obrazy ženstva

Ing. Arch. Věra Burešová

brnenská maliarka, terapeutka, milovníčka mačiek s prezývkou „Kočka“

Energetické obrazy sa môžu používať pre liečenie, harmonizáciu, meditáciu, ochranu i pomoc pri transformácii. Pomáhajú odkryť príčiny aktuálnej životnej situácie. A sú vynikajúcimi zrkadlami …

Čo Vám môžu obrázky poskytnúť? S čím môžu pomôcť? K akému účelu môžu slúžiť?

Harmonizácia vlastného vnútra
Pohladenie duše
Zútulnenie a zharmonizovanie domova
Odblokovanie a liečenie
Duchovný rozvoj
Energia a ochrana
Inšpirácia, potešenie, radosť

Všetky obrázky z tejto ponuky je možné zakúpiť vo formátoch kartička, A5, A4 na kvalitnom štrukturovanom papieri. Pôžitok z večších formátov býva veľký … 🙂

Darček pre vás : Akcia 3+1 – platí pre kartičky!
Akcia 6+1 – platí pre formát A5, A4!

Práca s kartičkami:
Každá obrazová kartička má na zadnej strane stručný popis. Môže slúžiť pre naladenie sa na danú tému. Kartičky môžu byť používané pre liečenie, harmonizáciu, prečistenie a spracovanie aktuálnej situácie.
Každý deň si môžeme jednu ľubovoľne vytiahnuť, či intuitívne vybrať a nechať „pracovať“. Na stole, na poličke, v peňaženke, vo vrecku alebo ako žiarič pre vodu, ktorú pijeme. Karičky môžeme používať aj pre terapeutické účely a nechať ich, aby tak pomáhali odkrývať príčiny našich problémov a liečiť.
Nechajme ich odhaliť ešte zostávajúce bloky a s láskou a pokorou sa otvorme Božej pomoci. Prijmime dar sebaliečenia. Nechajme ich privádzať radosť, požehnanie a šťastie do nášho života.
Rozmery : 7,7 x 5,3 cm

Věra maľuje „v plynutí“ a napojení, pri ktorom cíti veľkú oporu a energiu. Obrázky sú namaľované, akonáhle „dozreje inšpirácia“ a informácia, ktorá ma byť sprostredkovaná, je prenesená na papier. Maľovanie je pre Věru darom Vesmíru a zároveň očistným a učebným procesom. Energie jej obrazov harmonizujú a pretvárajú vnútorné nastavenie človeka tak, aby sa mohol vracať ku svojej prirodzenej podstate. Témami obrazov sú ženské archetypy, materstvo, silové zvieratá, esencie a i. Výnimočné sú jej obrazy abstraktné a duchovné.

„Príjmite pozvanie do sveta fantázie, do sveta obrázkov, kde nie je nič nemožné. Dovoľte, aby som vás nimi postupne sprevádzala, aby som vás mohla naviesť k nájdeniu tej vašej cesty. Na tej mojej je prepojenie s prírodou, Matkou Zemou aj Otcom Vesmírom. Kam nás vedie srdce, tam smeruje aj energia vývoja, zmeny, duchovného rozvoja. Opúšťame myseľ, aby sme v tichosti pootvorili vrátka, ktoré nás vedú do hĺbky nášho srdca. Tam poznávame samých seba, hlboko sa meníme a ideme tak cestou lásky, transformácie, súznenia s prírodou aj Vesmírom

Ako vznikajú obrázky?

Intuitívna a symbolická kresba či maľba

Vzniku každého obrázku predchádza jeho vízia a tento predobraz zotrváva pred mojím vnútorným zrakom po celú dobu tvorby. Prežívam hlboké ponorenie sa do témy, naladenie sa na duchovnú podstatu, ktorá má byť oznámená. Za pomoci duchovných bytostí sa (pred i počas maľovania) pokiaľ možno čo najlepšie vyprázdňujem, aby tak bolo umožnené odovzdať posolstvo či vibračný odtlačok, skutočné oznámenie. Než sa vôbec pustím do kreslenia, prechádzam „procesom“, som pripravovaná vibračne, energeticky, tematicky. Som vedená na preštudovanie potrebných otázok a okruhov, aby som sa tak dozvedela všetko, čo je potrebné. Som tiež napojená na energie, informácie alebo odtlačok konkrétnej doby, civilizácie a to v súvislosti s posolstvom pre dnešnú dobu. Ide totiž o prítomnosť, ide o dnešné ľudstvo, o nás – práve TERAZ.

S láskou Věra Kočka Virakoča“