Ajurvédská léčba pro ženy

Autor: ATREYA. Pre ženy, ktoré chcú nájsť vlastné riešenie. Jazyk: český. Počet strán: 284

Dostupnosť:
do 10 dní
Obj. čislo:
3000-24
Doba dodania:
do 10 dní
Obsah balenia:
1 ks

13,00 €

+ -

Ajurvédská léčba pro ženy

Ajurvéda, najstarší kontinuálne praktizovaný liečebný systém na svete, vždy mala špeciálne odvetvie medicíny iba pre ženy a predkladá nám jedinečné chápanie ženskej anatómie – také, ktoré zahŕňa nielen fyzické a energetické telo, ale aj emócie, myseľ a ducha.

Ajurvédska liečba pre ženy, napísaná pre tie ženy, ktoré chcú nájsť vlastné riešenie na svoje zdravotné problémy, sa zaoberá potrebou riešiť príčinu ženských problémov. Odmieta názor, že nepríjemné pocity, bolesť a emocionálne výkyvy sú v živote ženy normálnou záležitosťou. S touto svojpomocnou príručkou sa naučíte, ako si navrhnúť liečebný plán, ktorý je vhodný pre váš jedinečný konštitučný typ. Naučíte sa, ako využiť zmeny v stravovaní a bylinné doplnky na liečbu PMS, zmiernenie premenopauzálnych príznakov, prevenciu osteoporózy a odvrátenie mnohých ďalších ochorení. Kniha tiež obsahuje pôsobivú liečebnú časť, v ktorej sú detailne popísané desiatky ajurvédskych receptúr s využitím bylín dostupných v Severnej Amerike a Európe.

Ak hľadáte alternatívy k západnej medicíne a ste pripravené začať sa aktívne starať o svoje zdravie, je táto kniha určená práve vám!