Bariel, anjel blaženosti - zmes esencií a parfum

Výpredaj

Zber, služba, zázraky neba a zeme, BLAŽENOSŤ, súcit, zodpovednosť, radosť a jej plné prežívanie, rozpúšťanie pocitov odlúčenia. Táto vôňa už plne reflektuje energie Novej Zeme fungujúce na frekvencii Blaženosti a Jednoty. 100% zmes esenciálnych olejov s unikátnymi vlastnosťami alebo jemný parfum s riedením 20% s roll-on uzáverom.

Výrobca:
Dary Země
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1701-148-01

19,90 € 16,00 € s DPH 16,58 € 13,33 € bez DPH

+ -

Bariel, anjel blaženosti - zmes esencií a parfum

Umožňuje nám prežívať život na zemi všetkými zmyslami, je uzemňujúci a zároveň veľmi povznášajúci. Skrze hlbšie prepojenie sa s prírodnými živlami nás učí rešpektu ku všetkému živému, dáva nám pocítiť, že krajina je posvätné miesto. Všetko je časťou Božieho stvorenia a bolo zrodené z prazákladu veškerenstva.
Táto vôňa už plne reflektuje energie Novej Zeme fungujúce na frekvencii Blaženosti a Jednoty.


Jedná sa o unikátnu energetickú zmes 100% esenciálnych olejov alebo jemný parfum s riedením 20% zmesi esenciálnych olejov v jojobovom nosnom oleji a roll-on uzáverom.


Aktívne pracuje s témami:
zber, služba, zázraky neba a zeme, blaženosť, súcit, zodpovednosť, radosť a jej plné prežívanie, rozpúšťanie pocitov odlúčenie.

Možno použiť ako prírodný parfum, do kúpeľa, difuzéru či arómalampy .

 

Zloženie zmesi 100% esencií:
Kôpor bylina, Neroli destilovaná, Citrónová tráva, Osmanthus absolue, Harmanček rímsky, Narcis absolue, Pomaranč krvavý
 

Použitie zmesi 100% esencií: Určená predovšetkým k privoňaniu. Po zriedení ďalej potom na zápästie, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Môžeme použiť aj ako prírodný parfum, do aromalampy, do kúpeľa a difuzéra. Možno z neho vytvoriť aj masážny olej, stačí, keď pár kvapiek pridáme do olejového základu.

 

Zloženie parfumu: jojobový olej a 20% zmesi esenciálnych olejov - Kôpor bylina, Neroli destilovaná, Citrónová tráva, Osmanthus absolue, Harmanček rímsky, Narcis absolue, Pomaranč krvavý.

Použitie parfumu: Kdekoľvek na tele, predovšetkým potom na zápästí, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Používame hlavne ako prírodný parfum.

 

Všetky produkty pod značkou Dary Země tvorí jej majiteľ Ivan Truksa. Kto to je a ako prebieha jeho alchymický proces tvorenia jedinečných produktov sa dozviete v rozhovore s ním v tomto článku.

Všetky ponúkané oleje sú ručne vyrábané v ČR a dodávané iba v špeciálnom podporujúcom fialovom skle. Všetky použité základové a esenciálne oleje v produktoch Dary Země sú v BIO kvalite.

 

Fialové sklo
Ako obaly pre všetky výrobky „Dary Země“ sú používané fľaštičky z fialového skla dovážané zo Švajčiarska.

Podstatou pôsobenia fialového skla je trvalá stimulácia a dodávanie energie molekulám uskladnenej látky. Žiadne iné sklo než fialové neponúka unikátnu kombináciu absolútnej ochrany pred prienikom viditeľného spektra svetla a priestupnosť pre UV, fialové a infračervené žiarenie.

Obaly z tmavo fialového skla, ktoré sú používané, majú rad unikátnych vlastností:

  • chránia pred prienikom viditeľného svetla, a tak zabraňujú znehodnoteniu olejov
  • prepúšťajú infračervené svetlo, ktoré trvalo stimuluje molekuly olejov
  • prepúšťajú ultrafialové svetlo, čím dodávajú životodárnu bioenergiu
  • poskytujú ochranu bioinformáciam, a tým zvyšujú liečivé účinky olejov
  • prirodzeným spôsobom konzervujú a predlžujú tak životnosť obsahu
  • majú elegantný vzhľad, dodávajú atraktívny prvok výrobkom.

 

 

zdroj: www.daryzeme.eu