Beauty Formula - vitamíny pre krásu

Beauty Formula ponúka jedinečný bohatý komplex vitamínov, minerálov, aminokyselín a bylín, ktoré poskytujú nevyhnutné živiny potrebné pre zachovanie zdravej pokožky, vlasov a nechtov a na riešenie problémov v tejto oblasti. Balenie: 90 tabliet

Výrobca:
CaliVita
Dostupnosť:
do 7 dní
Obj. čislo:
1501-02
Doba dodania:
do 7 dní
Obsah balenia:
1 ks

32,60 €

+ -

Beauty Formula - vitamíny pre krásu

  • Ľuďom, ktorí zápasia s vypadávaním vlasov.
  • Tým, ktorí majú rozštiepené a poškodené vlasy.
  • Tým, ktorí majú problematickú pokožku na tvári (akné).
  • Tým, ktorí majú slabé, ľahko lámavé nechty.
  • Každému, kto by chcel zlepšiť svoj vzhľad a zachovať si zdravie svojich vlasov, pokožky a nechtov.

 

2500 M.J. Vitamín A
30 mg Viatmin C
5 mg Vitamín B2
30 mg Niacín
10 mg Vitamín B6
10 mcg Vitamín B12
30 mg cholín
40 mg kremík
10 mg Zinok
2 mg meď
50 mcg jód
100 mg kolagén
100 mg L-metionín
77 mg L-cysteín
90 mg výťažok z prasličky roľnej
40 mg bylinný výťažok z organickej žihľavy
 

Prídavné látky:mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), sieťovaná karboxymetylcelulóza (protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka), mastenec (povlaková látka), farmaceutická glazúra (povlaková látka)

 

Beauty Formula - čo chcem zdôrazniť hneď v úvode,  je, že svoj názov si plne zaslúži. Ak sa chceme vyzbrojiť krásou pokožky, vlasov a nechtov, možno tak urobiť vďaka Beauty Formule. Jej vysoká účinnosť je zabezpečená najmä vďaka dobrej vyváženosti zloženia - komplexu výťažku z bylín, vitamínov, minerálov a sírnych zlúčenín. Bylinné extrakty z prasličky roľnej zabezpečia dostatočný prísun kremíka. Sušená vňať prasličky obsahuje až 6 - 8% kyseliny kremičitej. Kremík je v tomto produkte pridaný aj vo forme minerálu a tvorí jeho základ. Z biologického hľadiska patrí kremík medzi biogénne prvky, aj keď jeho obsah v tkanivách živých organizmov nie je príliš vysoký. Uvádza sa, že v tele dospelého človeka je prítomný približne 1 g kremíka, a to predovšetkým v kostiach, chrupavkách a zubnej sklovine, pre  zdravý rast a vývoj ktorých je nevyhnutný. Spoločne so zinkom a jódom tvorí základ pre udržanie zdravej pokožky, nechtov a vlasov. Zinok je schopný zabrániť vzniku bielych škvŕn pod nechtami a čistí ich. Dokáže stimulovať hojenie rán a pokožky, preto je užitočný pri liečbe akné, popálenín, ekzémov, psoriázy a pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku hlavy. Meď pomáha zachovať pigmentáciu vlasov i pokožky. Pružnosť pokožky jednoznačne ovplyvňuje kolagén v súčinnosti so sírnatými aminokyselinami. Vitamíny, ktoré sú súčasťou tohto produktu, sú vybrané tak, aby cielene doplnili starostlivosť o pokožku, nechty i vlasy. Výťažok zo žihľavy podporuje celkový metabolizmus, obsahuje tiež dostatok vitamínu C, vitamíny skupiny B, provitamín A a ďalšie zlúčeniny prospešné nielen pre náš zovňajšok. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť dobré účinky Beauty Formula na kvalitu pokožky. Jeho pravidelným užívaním možno docieliť aj odstránenie drobných defektov pokožky (drobné výrastky) a výrazné zosvetlenie pigmentových škvŕn.

MUDr. Viera Horáková