Dezodorant Citron

Novinka

S unikátnym pozvoľným účinkom a osviežujúcou vôňou citrusov. Má mierny antiperspiračný účinok a zmierňuje podráždenie po holení či depilácii. Pôsobí silne antimikrobiálne a obsiahnuté éterické oleje uvoľňuje postupne v závislosti na telesnej teplote.

Výrobca:
Nobilis Tilia
Dostupnosť:
do 14 dní
Obj. čislo:
1702-05
Doba dodania:
do 14 dní
Obsah balenia:
50 ml

10,36 €

+ -

Dezodorant Citron

Prírodný dezodorant má mierny antiperspiračný účinok a vďaka obsahu organicky viazaného zinku nebráni prirodzeným funkciám pokožky. Vyváženú zmes citrusových éterických olejov dopĺňa šalvia so svojimi účinkami proti poteniu.
 
Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovaniu naviazaných éterických olejov.

Unikátna receptúra pôsobí silne antimikrobiálne a pohlcuje baktérie spôsobujúce pach potu. Obsiahnutý zinklaktát napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, takže dezodorant je vhodný aj po holení či depilácii.

Citrusovú vôňu s bylinnými tónmi si obľúbia ako ženy, tak aj muži. Osviežuje, dodáva optimizmus a behom pár minút vás preladí do pohody. Užite si každý deň! .
 
Použitie:
Nanášajte pomocou roll-onu obvyklým spôsobom.

 
Zloženie:
Aqua (demineralizovaná voda), Ricinus communis Seed Oil (ricínový rastlinný olej), Glycerín (hydratačná látka), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), triethylis Citrate (prírodná dezodoračná zložka), Cetyl Alcohol (stabilizátor na báze mastných alkoholov z rastlinných olejov) , Zinc Ricinoleate (prírodná dezodoračná zložka), Xanthan Gum (prírodný polysacharid, zahusťovadlo), Sucrose laurate (prírodný emulgátor), Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citrónový), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomarančový sladký), Sodium Caproyl / Lauroyl Lactylate (prírodný emulgátor), Glyceryl Caprylate (prírodný emulgátor na báze rastlinného oleja a glycerínu), Citrus Nobilis Oil (éterický olej mandarínkový), Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamín E, antioxidant), Retinyl palmitate (stabilizovaný vitamín A, antioxidant), Lactic Acid (kyselina mliečna, regulátor pH), Sodium Benzoate (benzoan sodný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Laurus Nobilis Leaf Oil (éterický olej z vavrínu vznešeného), Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej z borovice lesnej), Zinc lactate (mliečnan zinočnatý , antimikrobiálna a upokojujúca zložka), Salvia Officinalis Oil (éterický olej zo šalvie lekárskej), Litsea Cubeba Fruit Oil (éterický olej Litsea), Limonene *, Citral *, Linalool *.

* - z prírodných éterických olejov.
 

Prírodné deodoranty Nobilis Tilia  ... dômyselná vôňa s pozvoľným účinkom


Na českom a slovenskom trhu jedinečná receptúra ​​kombinuje pôsobenie multifunkčných emulgátorov a zinočnatých iónov do silných antimikrobiálnych účinkov. Rastlinné dezodoranty majú mierny antiperspiračný účinok vďaka obsahu organicky viazaného zinku, a tak nepotláčajú prirodzené funkcie pokožky.

Antimikrobiálne zložky pohlcujú baktérie spôsobujúce pach potu. Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovania naviazaných éterických olejov. Obsiahnutý zinklaktát napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, takže dezodoranty sú vhodné aj po holení či depilácii.

Unikátne rastlinné dezodoranty Nobilis Tilia sú certifikovanou prírodnou kozmetikou a neobsahujú hliník. Pre vašu pohodu sú dezodoranty dodávané v praktickom roll-on balení.