Dezodorant Ruža

S unikátnym pozvoľným účinkom, vhodný pre ženy. Obsiahnutá zmes éterických olejov pomáha uvoľňovať napätie a stres a posilňuje vnímanie ženskosti.

Výrobca:
Nobilis Tilia
Dostupnosť:
do 14 dní
Obj. čislo:
1702-04
Doba dodania:
do 14 dní
Obsah balenia:
50 ml

11,56 €

+ -

Dezodorant Ruža

Receptúra prírodného dezodorantu kombinuje pôsobenie multifunkčných emulgátorov a zinočnatých iónov do silných antimikrobiálnych účinkov. Dezodorant má mierny antiperspiračný účinok vďaka obsahu organicky viazaného zinku, a tak nebráni prirodzeným funkciám pokožky. Antimikrobiálne zložky pohlcujú baktérie spôsobujúce pach potu.

Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovaniu naviazaných éterických olejov.

Obsiahnutý zinklaktát napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, takže dezodorant je vhodný aj po holení či depilácii.


Kompozícia éterických olejov s tónmi ruže damašskej.
 
Použitie:
Nanášajte pomocou roll-onu obvyklým spôsobom.

 
Zloženie:
Aqua (demineralizovaná voda), Ricinus communis Seed Oil (ricínový rastlinný olej), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Cetyl Alcohol (stabilizátor na báze mastných alkoholov z rastlinných olejov), triethylis Citrate (prírodná dezodoračná zložka), Zinc Ricinoleate (prírodná dezodoračná zložka), Glycerín (hydratačná látka), Xanthan Gum (prírodný polysacharid, zahusťovadlo), Sucrose laurate (prírodný emulgátor), Sodium Caproyl / Lauroyl Lactylate (prírodný emulgátor), Glyceryl Caprylate (prírodný emulgátor na báze rastlinného oleja a glycerínu), Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Sodium Benzoate (benzoan sodný, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Zinc lactate (mliečnan zinočnatý, antimikrobiálna a upokojujúca zložka), Lactic Acid (kyselina mliečna, regulátor pH), retinyl palmitate (stabilizovaný vitamín A, antioxidant), Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamín E, antioxidant), Rosa Damascena Flower Oil (éterický olej ružový z ruže damašskej), Pelargonium graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonnej), Cymbopogon Martini Oil (éterický olej palma ružová), Geraniol *, Citronellol *, Linalool *, Eugenol *, Farnesol *, Citral *.

* - z prírodných éterických olejov.
 

 

Prírodné deodoranty Nobilis Tilia  ... dômyselná vôňa s pozvoľným účinkom


Na českom a slovenskom trhu jedinečná receptúra ​​kombinuje pôsobenie multifunkčných emulgátorov a zinočnatých iónov do silných antimikrobiálnych účinkov. Rastlinné dezodoranty majú mierny antiperspiračný účinok vďaka obsahu organicky viazaného zinku, a tak nepotláčajú prirodzené funkcie pokožky.

Antimikrobiálne zložky pohlcujú baktérie spôsobujúce pach potu. Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovania naviazaných éterických olejov. Obsiahnutý zinklaktát napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, takže dezodoranty sú vhodné aj po holení či depilácii.

Unikátne rastlinné dezodoranty Nobilis Tilia sú certifikovanou prírodnou kozmetikou a neobsahujú hliník. Pre vašu pohodu sú dezodoranty dodávané v praktickom roll-on balení.