Karty Ohnivého medveďa

Mužské karty nielen k rozjímaniu a meditácii, ale tiež na získanie vhľadov do business aktivít a projektov a do celého viditeľného i neviditeľného obsahu osobného života. Každá karta disponuje krátkym komentárom, odporúčaním, ktoré slúži ako inšpiratívne nakopnutie. Súbor 108 kariet v krabičke.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3001-02
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 bal.

14,00 €

+ -

Karty Ohnivého medveďa

Každodenná inšpirácia pre mužov a ich biznis i osobný život!

 
Zdeněk Weber, autor kariet, o nich hovorí:

Karty sú symbolom a prejavom úcty k mužskej i ženskej sile a ku kvalitám týchto síl. Karty-29-300x222Pretože my muži si svoje otázky týkajúce sa nášho osobného života prevažne držíme v sebe, môžu tieto karty slúžiť k tajnému rozjímaniu a meditácii. Môžu byť tiež použité ako vhľad do business aktivít a projektov, do celého viditeľného i neviditeľného obsahu osobného života.

Týmto kartám a ich posolstvám odporúčam načúvať srdcom. Nad vytiahnutou kartou meditujte a rozjímajte. Karty slúžia ako zrkadlo, majú za cieľ podporiť rozvoj kvalít, ktoré jednotlivé karty nesú. Vytiahnutú kartu majte pri sebe celý deň, celý týždeň, celý mesiac …

Mužstvo je udeľované mužstvom. Tieto karty som vytvoril ako podporu všetkých mužov, ktorí sa usilujú o plný a silný mužský život popretkávaný vyšším zmyslom a víziou. Každá karta disponuje krátkym komentárom, odporúčaním, ktoré slúži ako inšpiratívne nakopnutie. Akékoľvek rozhodnutia sú potom plne v rukách každého užívateľa kariet.

Každá karta je silový bod, ktorého vytiahnutím aktivujeme príslušný význam v mysli a príbeh s týmto významom spojený. Odporúčam, aby ste s kartami zaobchádzali uvedomelo a zodpovedne.

 
108 zmysluplných vhľadov do mužského života
Použitie kariet: Karty sú vytvorené so zámerom zjednodušiť život, preto jedinou skutočnou metódou ich použitia je vytiahnutie jednej karty buď k získaniu vhľadu do situácie alebo významu k rozjímaniu.
Jediný návod pre použitie kariet je teda: jedna otázka = jedna karta.
 
Krátke inštruktážne video autora TU