Lily Cup A

Novinka

"Zamatový" skladací kalíšok z lekárskeho silikónu vhodný pre ženy, ktoré ešte nerodili.

Výrobca:
INTIMINA
Dostupnosť:
do 7 dní
Obj. čislo:
1001-14-01
Doba dodania:
do 7 dní
Obsah balenia:
1 ks

29,00 €

+ -

Lily Cup A

Kalíšok Lily Cup vyrába švédska firma INTIMINA v Číne. Je to mäkký a ultra jemný kalíšok z lekárskeho silikónu. Vyznačuje sa svojím anatomickým tvarom a dvojitým okrajom proti spätnému vyliatiu. Pevnejší okraj navyše napomáha správnemu rozvinutiu kalíška.

Ak zistíte, že je pre vás Lily Cup príliš dlhý, môžete opatrne odstrihnúť stopku pod treťou drážkou - jedna drážka na stopke zostane. Mimo dni menštruácie či pre cestovanie uschovávajte kalíšok v antibakteriálnom vrecku, ktorý je súčasťou balenia.


Kalíšok Lily Cup sa vyrába v dvoch veľkostiach, ktoré sa líšia rozmermi a farebnosťou. Kalíšok Lily Cup veľkosť A si vyberte, ak ste ešte nerodili či ste rodili cisárskym rezom. Kalíšok má priemer 40 mm, dĺžku 78 mm a objem 28 ml.


Ako kalíšok Lily Cup zavádzať a vytiahnúť?

Zavádzanie menštruačného kalíška si môžete uľahčiť pár kvapkami lubrikačného gélu Intimina na vodnej báze. Uchopte kalíšok Lily Cup do jednej ruky a prstom druhej ruky premačknite jednu stenu kalíška, tzv. Punch down sklad. Kalíšok je ale možné skladať aj klasickým C-fold skladom. (Viac informácií nájdete v článku Sklady menštruačného kalíška.) Takto zložený kalíšok vložte dovnútra pošvy, kde sa rozvinie. Správne zavedený kalíšok by vás nemal nikde tlačiť a nemal by tiež pretekať. Kalíšok vylievajte v závislosti na sile vašej menštruácie - maximálne však môže byť zavedený 12 hodín.

Pri vyberaní ho stlačte, a tým zrušíte prípadný podtlak. Vyberanie vám uľahčí stopka na konci kalíška. Kalíšok vylejte, vymyte a zaveďte znova.

 

Značka INTIMINA

Menštruačné kalíšky Lily Cup vyrába švédska značka INTIMINA v Číne. Ich misiou je starostlivosť o najintímnejšie potreby ženy. Ponúkajú veľmi komplexný sortiment pre ženy vo všetkých fázach ich života. "Aby sme si boli istí, že je každý výrobok našej značky zdravotne nezávadný, na všetko dohliada a všetko konzultujeme s naším lekárskym zborom. Naše výrobky sú vyvíjané podľa najvyšších medzinárodných noriem kvality a bezpečnosti, rešpektujú a udržujú zdravie žien a prirodzenú rovnováhu. "

Táto značka však nevyrába len menštruačné kalíšky, ale aj venušine guličky pre posilňovanie panvového svalstva. Naviac ponúka pomôcku pre precvičovanie Kegelových cvikov: osobného "trénera" KegelSmart.

 

zdroj: www.maluna.cz