Lily Cup Compact B

Novinka

"Zamatový" skladací kalíšok z lekárskeho silikónu vhodný pre ženy, ktoré už rodili.

Výrobca:
INTIMINA
Dostupnosť:
do 14 dní
Obj. čislo:
1001-14-04
Doba dodania:
do 14 dní
Obsah balenia:
1 ks

29,00 €

+ -

Lily Cup Compact B

Kalíšok Lily Cup Compact vyrába švédska firma Intimina v Číne. Je to mäkký a ultra jemný kalíšok z lekárskeho silikónu jedinečný svojím tvarom - je totiž skladací! Objem kalíška si tak prispôsobíte podľa vašich potrieb. Stopku na konci kalíška môžete opatrne odstrihnúť, avšak pre ľahšie vyťahovanie aspoň jednu drážku ponechajte. Mimo dni menštruácie či pre cestovanie uschovajte kalíšok v plastovom puzdre, ktoré je súčasťou balenia.

Lily Cup Compact má štyri malé dierky po obvode, ktoré zaisťujú jeho ľahšie rozvíjanie.

Kalíšok Lily Cup Compact sa vyrába v dvoch veľkostiach, ktoré sa líšia rozmermi a farebnosťou. Kalíšok Lily Cup Compact veľkosť A si vyberte,
ak ste rodili vaginálne a / alebo ak máte povolené svalstvo panvového dna. Kalíšok má priemer 45 mm, dĺžku 58 mm a objem 23 ml.


Ako kalíšok Lily Cup zavádzať a vytiahnúť?

Zavádzanie menštruačného kalíška si môžete uľahčiť pár kvapkami lubrikačného gélu Intimina na vodnej báze. Uchopte kalíšok Lily Cup do jednej ruky a prstom druhej ruky premačknite jednu stenu kalíška, tzv. Punch down sklad. Kalíšok je ale možné skladať aj klasickým C-fold skladom. (Viac informácií nájdete v článku Sklady menštruačného kalíška.) Takto zložený kalíšok vložte dovnútra pošvy, kde sa rozvinie. Správne zavedený kalíšok by vás nemal nikde tlačiť a nemal by tiež pretekať. Kalíšok vylievajte v závislosti na sile vašej menštruácie - maximálne však môže byť zavedený 12 hodín.

Pri vyberaní ho stlačte, a tým zrušíte prípadný podtlak. Vyberanie vám uľahčí stopka na konci kalíška. Kalíšok vylejte, vymyte a zaveďte znova.

 

Značka INTIMINA

Menštruačné kalíšky Lily Cup vyrába švédska značka INTIMINA v Číne. Ich misiou je starostlivosť o najintímnejšie potreby ženy. Ponúkajú veľmi komplexný sortiment pre ženy vo všetkých fázach ich života. "Aby sme si boli istí, že je každý výrobok našej značky zdravotne nezávadný, na všetko dohliada a všetko konzultujeme s naším lekárskym zborom. Naše výrobky sú vyvíjané podľa najvyšších medzinárodných noriem kvality a bezpečnosti, rešpektujú a udržujú zdravie žien a prirodzenú rovnováhu. "

Táto značka však nevyrába len menštruačné kalíšky, ale aj venušine guličky pre posilňovanie panvového svalstva. Naviac ponúka pomôcku pre precvičovanie Kegelových cvikov: osobného "trénera" KegelSmart.

 

zdroj: www.maluna.cz