Lunárny kalendár Stromy 2019

Výpredaj

Kalendár obsahuje 12 autorských obrazov Libuši Čtverákovej a 12 mesačných mandál, ktoré odzrkadľujú nekonečný tok života, pohyb Luny aj prirodzený cyklus ženských energií.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3003-04
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

12,00 € 10,00 €

+ -

Lunárny kalendár Stromy 2019

Nástenný lunárny kalendár 2019 je venovaný stromom... lesu... prírode. V nádherných obrazoch Libušky Čtverákovej objavíte skryté tajomstvá a odkazy stromov pre ľudskú dušu. Pod stromami snívame... spíme... meditujeme... milujeme sa. Vďaka stromom dýchame... bývame... pracujeme. 

Kalendár má rozmery 24 x 24 cm (po otvorení 24 x 48 cm, špirálovú väzbu a dierku na zavesenie). Vytlačený je na kvalitnom "pohľadnicovom" papieri, takže vám obrázky budú robiť radosť aj neskôr (tvrdý papier je zo strany obrázkov farebný a lesklý a zo strany mandaly drsnejší na písanie poznámok).

Libuškine obrazy hrejú pri srdci a môžu vás zahriať aj spoločnými chvíľami s blízkymi. A práve k tomu sme pre vás pripravili aj hravé PEXESO STROMY, ktoré hýri farbami a vnáša do duše nehu a krásu. 

Námet: Daniela Tejkalová

Obrazy: Libuša Kamalá Čtveráková

 

O autorke obrazov:

Libuška nemaľuje len stromy. Maľuje krásu sveta a všetky jeho farebné odtiene. Viac o jej tvorbe nájdete na FB Libuša Čtveráková - Farebné svety.

Libuša je s umením spätá už od útleho detstva, keďže vyrastala v ateliéri známej keramičky. Už ako malá si modelovaním a kreslením vytvárala svoj vlastný svet, čo robí s veľkou radosťou doteraz. Študovala najskôr keramiku, potom scénografiu bábkového divadla. Zostala však pri maľbe. 

 "Milujem farby, milujem sa s nimi hrať a spájať ich k sebe. Cez maľbu sa môže radostne a slobodne vyjadrovať moja duša. A ak moja tvorba rozžiari radosťou aj srdcia iných ľudí, som nesmierne šťastná."

Libušin život je spätý s prírodou, krajinou a stromami, preto sú hlavnými motívmi jej tvorby. V jej obrazoch sa odzrkadľuje túžba po harmónii, kráse a pokoji . Rada pracuje so svetlom, ktorým rozžiaruje svoje maľby.