Mesačné fázy so zajacmi - sada pohľadníc

Krásna sada od Wendy Andrews obsahujúca zajace (jedno zo symbolických zvierat Bohyne) pri rôznych fázach luny behom mesačného ale aj slnečného ročného cyklu. Rozmer pohľadníc: 120 mm x 170 mm

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3002-32
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 sada

17,00 €

+ -

Mesačné fázy so zajacmi - sada pohľadníc

Nádherné a hravé zajace v nezameniteľnom podaní úžasnej Wendy Andrews, ktorí vás potešia v týchto prianiach zo sady "Mesačné fázy luny so zajacmi" (Set of eight "Luna Moon Hare" Sabbat cards). Obrázky pochádzajú z knihy "Luna Moon Hare".

Pohľadnice s tématikou zajacov, ktoré prepájajú fázy mesiaca s jednotlivými slnečnými sviatkami Kola roka.


Sada obsahuje:

Imbolc - Dorastajúci kosáčik
Jarná rovnodennosť -
Prvá štvrť
Beltane -Dorastajúci mesiac
Letný slnovrat - Spln
Lammas - Cúvajúci mesiac
Jesenná rovnodennosť - Posledná štvrť
Samhain - Cúvajúci kosáčik
Zimný slnovrat - Nov

 

Pohľadnice sú doplnené modrou papierovou obálkou. Vnútri sú prázdne, na zadnej strane je názov v angličtine. Môžete ich využiť pre Vás alebo pre Vašich blízkych.

 

Kolo roka

Autorka: Gwen Davies

 

Wendy Andrews
Je úžasná umelkyňa, ktorá tvorí nádherné maľby zobrazujúce premeny a cyklickosť prírody. Okrem toho maľuje tiež obrazy s tematikou ženstva, Bohyní a mytológie. Wendy maľuje už od svojej útlej mladosti, do profesionálnej školy maľovania začala chodiť už v 6 rokoch! Jej maľby boli použité na pohľadniciach, kartách, ale napríklad aj na zberateľskej sérii riadu. Wendy hovorí: "Krása prírody ma vždy inšpirovala a snová ríša mýtov je mojou vášňou. Mojím želaním je, aby moje obrazy pôsobili ako portály, ktoré ľudí prenesú do týchto mýtických ríš a obohatia ich všetkým, čo tu nájdu ... "

 

 

zdroj:  www.ecstatictravel.com