Morská hubka – kozmetická

Morská hubka vhodná pre starostlivosť o pleť tváre – k masážam aj k odličovaniu. Morská hubka má vysoký obsah minerálov a je veľmi vhodná pre problematickú pokožku. Výberový tvar a kvalita, dva rôzne druhy – žltá a hnedá minerálna a tri veľkosti.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1101-07-04
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

4,20 €

+ -

Morská hubka – kozmetická

Morské hubky sú úplne prírodného pôvodu, výborne sa znášajú s pokožkou. Po namočení sú príjemne mäkké a hebké. Zbierajú sa v oblastiach teplých morí. Vďaka prírodnému pôvodu sú úplne bez bielidiel, syntetických farbív a škodlivých dioxínov. Hubky nie sú nijako chemicky upravované a ich používanie nezaťažuje prírodu. Obsahujú množstvo minerálnych, pleti prospešných zlúčenín, napr. anorganické soli sodíka, jódu, brómu a kremíka.

Jemná žltá – morská hubka menších rozmerov s mnohými pórmi a pevnejšou štruktúrou, ktorá sa výborne hodí pre čistenie pleti, odličovanie a masáže tváre. Skvelé vlastnosti vychádzajúce z prírodného pôvodu a opakovaná možnosť použitia sú najväčšou prednosťou hubky. Hubka neprijíma pachy ani farby a po použití sa jednoducho preperie pod tečúcou vodou – a je opäť ako nová.

Aká huba je najlepšia na starostlivosť o problémovú pleť?
Hnedá minerálna hubka – prírodné minerálne hubky disponujú vysokým obsahom minerálov, solí, prírodného farbiva a jódu, ktorý významne pomáha pri liečení problémových typov pokožky. Po vylovení je hubka zbavená vápenatej schránky a opatrne čistená pre zachovanie maximálneho množstva minerálov. Hubka tmavej až čokoládovej farby je zárukou prírodného produktu s vysokou úžitkovou hodnotou.

Životnosť a čistenie
Jedna morská hubka vydrží približne 6 mesiacov. Záleží na tom, ako sa o ňu staráte a ako často ju používate. U umývacích húb doporučujeme pravidelné čistenie a dezinfekciu pomocou čistiacej soli na morské hubky. Soľ rozpustite v primeranom množstve vody o teplote okolo 37 C. Hubku ponorte do roztoku a opakovane stlačte. Potom ju nechajte ponorenú v tomto roztoku min. 5 hodín. Pre zvýšenie účinku soli môžete pridať niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.
Upozornenie suchú hubku nikdy nestláčajte, zničí sa tak jej štruktúra.

 

zdroj: www.kalisek.cz