Pohľadnica Mesačné fázy so zajacmi - Jarná rovnodennosť

Krásna pohľadnica zo sady od Wendy Andrews obsahujúca zajaca (jedno zo symbolických zvierat Bohyne) pri rôznych fázach luny behom mesačného ale aj slnečného ročného cyklu. Znázorňuje prvú štvrť mesiaca a sviatok Jarnej rovnodennosti. Rozmer pohľadníc: 120 mm x 170 mm

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3002-32-02
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

2,50 €

+ -

Pohľadnica Mesačné fázy so zajacmi - Jarná rovnodennosť

Nádherné a hravé zajace v nezameniteľnom podaní úžasnej Wendy Andrews, ktorí vás potešia v týchto prianiach zo sady "Mesačné fázy luny so zajacmi" (Set of eight "Luna Moon Hare" Sabbat cards). Obrázky pochádzajú z knihy "Luna Moon Hare".

Pohľadnica s tématikou zajaca (jedného zo symbolických zvierat Bohyne), ktorá prepája jednotlivú fázu mesiaca so slnečným sviatkom Kola roka.


Celá sada obsahuje:

Imbolc - Dorastajúci kosáčik
Jarná rovnodennosť - Prvá štvrť
Beltane -Dorastajúci mesiac
Letný slnovrat - Spln
Lammas - Cúvajúci mesiac
Jesenná rovnodennosť - Posledná štvrť
Samhain - Cúvajúci kosáčik
Zimný slnovrat - Nov

 

Pohľadnica je doplnená modrou papierovou obálkou. Vnútri sú prázdna, na zadnej strane je názov v angličtine. Môžete ju využiť pre Vás alebo pre Vašich blízkych.

 

Kolo roka

Autorka: Gwen Davies

 

Wendy Andrews
Je úžasná umelkyňa, ktorá tvorí nádherné maľby zobrazujúce premeny a cyklickosť prírody. Okrem toho maľuje tiež obrazy s tematikou ženstva, Bohyní a mytológie. Wendy maľuje už od svojej útlej mladosti, do profesionálnej školy maľovania začala chodiť už v 6 rokoch! Jej maľby boli použité na pohľadniciach, kartách, ale napríklad aj na zberateľskej sérii riadu. Wendy hovorí: "Krása prírody ma vždy inšpirovala a snová ríša mýtov je mojou vášňou. Mojím želaním je, aby moje obrazy pôsobili ako portály, ktoré ľudí prenesú do týchto mýtických ríš a obohatia ich všetkým, čo tu nájdu ... "

 

 

zdroj:  www.ecstatictravel.com