Prívesok Fázy mesiaca dlhý

Prívesok s dúhovým mesačným kameňom oslavujúci ženskú cyklickosť, ktorá je tesne spojená s cyklom mesiaca na nebi.

Dostupnosť:
do 14 dní
Obj. čislo:
4001-09
Doba dodania:
do 14 dní
Obsah balenia:
1 ks

89,40 €

+ -

Prívesok Fázy mesiaca dlhý

Originálny dlhý prívesok  Fázy mesiaca

Nádherný dlhý prívesok, ktorý možno nosiť vyššie alebo hlboko spustiť do dekoltu.

Podčiarkuje ženskosť, budí pozornosť svojou neskrotnou eleganciou, a zároveň nám pripomína, akú dôležitú úlohu hrajú mesačné cykly nielen v našom ženskom živote, ale aj všeobecne vo všetkých našich každodenných životoch.

Mesiac ubúda a rastie tak, ako s ním rastú a ubúdajú naše emócie, nálady, libido, vitalita, ...

U žien pozorujeme túto spojitosť veľmi intenzívne v rámci mesačného menštruačného cyklu hlboko vo vnútri našich tiel. Tento šperk oslavuje našu cyklickosť, naše prepojenie s mesiacom a pripomína nám, že ak kráčame ženskou cyklickou cestou životom, môžeme využiť toto nádherné prepojenie, aby sme mohli plávať životom ľahšie. Nie proti prúdu, ale s ním!

Prívesok obsahuje mesačný kameň, čím podčiarkuje krásu a silu Splnu, pretože sa nachádza uprostred šperku.

 


Autorkou šperku je Lilia Khousnoutdinová

Tento šperk patrí do kolekcie šperkov s tematikou lásky, zmyselnosti a ženskosti, ktorú navrhuje Lilia Khousnoutdinová. Autorka vyštudovala politológiu a históriu na univerzite v Oxforde a v minulom roku k tomu pridala Gender & Development na London School of Economics. Dnes vedie projekt Ženské príbehy a sprevádza ženy na ceste k pochopeniu a ucteniu si svojho tela a jeho cyklov vo všetkých fázach reprodukčného života pomocou prednášok, zážitkových seminárov a poznávacích zájazdov. Je spoluzakladateľkou prvého výcviku kňažiek v ČR, kde sa zameriava na rozvíjanie ženského potenciálu a návrat prechodových rituálov.


Retiazka nie je súčasťou výrobku.Viac si o šperkoch môžete prečítať v článku Strieborné šperky uctievajúce klenot ženstva
Rozhovor s autorkou: Lilia Khousnoutdinova: Zdravý postoj k menštruácii má obrovský vplyv

 

zdroj: www.ecstatictravel.com