• Úvod
  • >>
  • Seductive Tyrkysová

Seductive Tyrkysová

Akcia

Zvodné šaty z kolekcie Urban Witches (Mestské Čarodejky) vťahujú do ríše umenia erotickej elegancie a vytvárajú zmyselný a sofistikovaný dojem.

Dostupnosť:
do 14 dní
Obj. čislo:
5000-03-02
Doba dodania:
do 14 dní
Obsah balenia:
1 ks

69,00 € 51,00 €

+ -

Seductive Tyrkysová

Šaty Seductive (Zvodná) z kolekcie Urban Witches (Mestské Čarodejky)rafinované a zvodné. Vťahujú do ríše umenia erotickej elegancie a vytvárajú zmyselný a sofistikovaný dojem. Nie je potrebné byť prvoplánovo odhalená. Šaty sa dajú nosiť so spodnou sukňou, nohavicami alebo legínami alebo tiež ako odvážnější variant samostatne. Viac odhalený chrbát zdôrazňuje zmyselné krivky ženského krku a zakrytý dekolt nám dovoľuje zostať v dôstojnej elegancii a zvádzať za pomoci menej konvenčných dojmov, ktoré dávajú priestor pre fantáziu.

Šaty je možné nádherne okoreniť zaujímavým opaskom alebo doplniť výrazným šperkom.
 

Tyrkysová farba je farba mora za slnečného svitu, prebúdza optimizmus a pokúša našu fantáziu. Ako kombinácia zelenej a modrej prepája kvality týchto farieb. Je symbolom voľnosti a vyjadrenia skrytých prianí, ktoré nosíme vo svojich srdciach. Ako farba piatej čakry nám pomáha vyjadriť to, čo cítime.
 

Naša Prêt-à-Porter Urban Witches (Mestské Čarodejky) kolekcia vám ponúka ženské, elegantné a zmyselné šaty vhodné na každodenné nosenie aj večerné akcie. Prírodné materiály prepožičajú pocit ľahkosti a pohody, zatiaľ čo výrazné farby podporia vašu prirodzenú krásu a zaistia, že budete absolútne neprehliadnuteľná - ako na ulici tak v opere. Naše farby vychádzajú z osnov farebnej terapie a návrhy sú inšpirované ženskými archetypmi. Vneste trochu prírodnej krásy a mystiky do modernej každodennosti!

Šaty sú vyrobené v rodinnej dielni v Dillí podľa princípov ethical trade.
 

Zloženie: 92% viskóza, 8% Lycra

Kvalitná ťažká viskóza zaisťuje, že šaty sú vhodné pre rôzne počasie a dlho si udržia svoj vzhľad. Pre optimálnu údržbu využite služby čistiarne. Ak sa rozhodnete prať ich, nezabudnite, že môžu púšťať.