• Úvod
  • >>
  • Solemn Tyrkysová

Solemn Tyrkysová

Akcia

Šaty z kolekcie Urban Witches, ktoré zvýrazňujú krásu ženskej línie, vizuálne predlžujú vzhľad ženskej postavy a vytvárajú dojem noblesy.

Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
5001-06-02
Doba dodania:
do 14 dní
Obsah balenia:
1 ks

69,00 € 51,00 €

+ -

Solemn Tyrkysová

Šaty Solemn (Slávnostné) z kolekcie Urban Witches (Mestské Čarodejky) sú jednoduché a vyžarujú sofistikovanú eleganciu. Zvýrazňujú krásu ženskej línie, vizuálne predlžujú vzhľad ženskej postavy a vytvárajú dojem noblesy. Šaty sú výrazne multifunkčné a dajú sa kombinovať s výraznými šperkami alebo s ručne tkanými pásmi či inými opaskami, čím im dodáte hravosť, rafinovanosť alebo akúkoľvek inú náladu, ktorú chcete vytvoriť.

Tyrkysová farba je farba mora za slnečného svitu, prebúdza optimizmus a pokúša našu fantáziu. Ako kombinácia zelenej a modrej prepája kvality týchto farieb. Je symbolom voľnosti a vyjadrenia skrytých prianí, ktoré nosíme vo svojich srdciach. Ako farba piatej čakry nám pomáha vyjadriť to, čo cítime, nájsť tie najlepšie slová.

Naša Prêt-à-Porter Urban Witches (Mestské Čarodejky) kolekcia vám ponúka ženské, elegantné a zmyselné šaty vhodné na každodenné nosenie aj večerné akcie. Prírodné materiály prepožičajú pocit ľahkosti a pohody, zatiaľ čo výrazné farby podporia vašu prirodzenú krásu a zaistia, že budete absolútne neprehliadnuteľná - ako na ulici tak v opere. Naše farby vychádzajú z osnov farebnej terapie a návrhy sú inšpirované ženskými archetypmi. Vneste trochu prírodnej krásy a mystiky do modernej každodennosti!

Šaty sú vyrobené v rodinnej dielni v Dillí podľa princípov ethical trade.


Zloženie: 92% viskóza, 8% Lycra

Kvalitná ťažká viskóza zaisťuje, že šaty sú vhodné pre rôzne počasie a dlho si udržia svoj vzhľad. Pre optimálnu údržbu využite služby čistiarne. Ak sa ich rozhodnete prať, nezabudnite, že môžu púšťať.