Sviečka Matka Zem - hojnosť

Nádherná, silná a veľmi unikátna sviečka vedúca nás k prameňom Hojnosti. Stvorená z melódie nitiek duše Matky Zeme a jej číreho Požehnania.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
5000-05
Obsah balenia:
1 ks

13,00 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -

Sviečka Matka Zem - hojnosť

♥ Vedie k prepojeniu s lonom Zeme. S lonom sveta. Splynutie so Zdrojom všetkého blahobytu na Zemi. Otvorenie sa Nekončiacej špirále vyvážene prelínajúcej ducha s hmotou. Príliv a odliv, prijímanie a dávanie, pokoj a pohyb. Vedie nás k prepojeniu s prirodzenou Tvorivou silou všetkého Života a jej Vedomého vyjadrenie.

♥ Otvorenie brány labyrintov Nekonečného dostatku a spojenia s pra-základnou (napriek tomu opomínanou) výživou podstaty Života.

♥ Zosúladenie sa s tekutou múdrosťou Života, schopnosťou vnímať jej obostrenosť vo Všetkom čo Je a zrenie Božského svetla v očiach Všetkých bytostí. Transformácia záporných aj kladných hodnotení v čistú Lásku a rýdze Prijatie.

♥ Práca so sviečkou nás učí plynutiu v jemnej, tichej aj dynamickej sile, tvárnej premenlivosti, vnútornej a vonkajšej pružnosti a schopnosti rozlíšiť, čo je múdre v danej chvíli (ne) robiť. Učí nás prúdiť v nekonečne prúdiacich špirálach cyklicky sa opakujúceho diania a odhaľuje tajomstvo Poznania o tom, ktoré semienka nášho Života nesú frekvencie rastu, plodnosti a požehnania a ktoré sú prítomné "len" pre daný okamih - ako lekcie.

♥ Podporuje naše napojenie na univerzálnu výživu a schopnosť čerpať vzácne esencie tvorivých síl Života Matky Zeme pre naplnenie všetkých vnútorných potenciálov.

♥ Spojenie s našimi koreňmi, pevnosťou, stabilitou, odhodlaním, schopnosťou materializovať svoje sny a priťahovať blahobyt vo všetkých podobách. Poznanie vlastného pozemského Poslania a schopnosti z týchto esencií tvoriť svoje okamihy na Zemi.

♥ Nášmu domovu prináša mier, hojnosť, lásku, upevňuje vzťahy. Nesie nádhernú živú energiu, rozvíjajúcu v našom celom prežívaní Božskú vyváženosť. Finančná štedrosť, sloboda a zdravo prúdiaci tok prijímania a dávania.

♥ V našom tele harmonizuje životnú energiu, vitalitu, zjemňuje strnulosť, napätie, strach, únavu a vedie do uvedomenia hlbších príčin týchto prežitkov. Vytvára veľmi silné liečivé a ochranné pole.

♥ Intenzívne podporuje proces uzemňovania, prepojenia s Matkou Zemou, rodovou líniou, predkami. Jej sila prúdi po špirálach času do ozdravenia koreňov, prežitkov a všetkých príbehov nášho rodu a ľudstva.

♥ Práca s ňou výdatne podporí pri oslobodzovaní sa z blokov, tráum, obmedzení, ktoré si nesieme od svojich predkov a (i nepozorovane) ovplyvňujú náš život. Očisťuje energie nehojnosti a ukotvuje do Dôvery. Očisťuje energie.

♥ Sviečku je vhodné zapáliť pri akejkoľvek práci s telom (masáže, kúpeľ, ženské bylinné naparovanie, prostredníctvom dychu, a pod)., ale tiež pri meditáciách, modlitbách, osobných aj väčších, skupinových rituáloch alebo "len tak".

♥ Je úžasnou sprievodkyňou pre Ženské kruhy, terapeutov, podporuje prácu s kľúčovými témami. Jemne a bezpečne vedie do hĺbky.

♥ Požehnanie, ktoré uvoľňuje, môžete čerpať vo všetkých fázach svojho tela aj Mesiaca.

♥ Na špirále Vašej súkromnej cesty Vás podporí vo Vašej pripravenosti prijímať požehnanie Života.

 

Súčasťou sviečky je modlitba Matky Zeme.
 
Výška sviečky: 27 cm.
Priemer sviečky: 5 cm.