Sviečka Zázračná

Novinka

Rozpíja sa v nej nádherná energia Zázračných síl a obdarúva nás zmierlivými, pokojnými a,ak je to potrebné, tak aj nespútanými vibráciami. Súčasne nás spája s prítomnosťou Tu a Teraz a s vyššími zámermi našej Duše.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
5000-12
Obsah balenia:
1 ks

12,00 € s DPH 10,00 € bez DPH

+ -

Sviečka Zázračná

V Zázračnej sviečke sa snúbia vibrácie Zeme a Neba. Je otvoreným portálom hlbokého, liečivého Svetla a vytvára výsostne krásnu a čistú energiu.

Rozpíja sa v nej nádherná energia Zázračných síl a obdarúva nás zmierlivými, pokojnými a,ak je to potrebné, tak aj nespútanými vibráciami. Súčasne nás spája s prítomnosťou Tu a Teraz a s vyššími zámermi našej Duše.

Pre svoju čistú eleganciu je veľmi žiadanou sviečkou, ktorá je sprievodkyňou pri všedných aj sviatočných okamihoch, pri rodinných aj iných obradoch.

Zázračná sviečka sprevádza Duše späť do Neba a tiež víta novo prichádzajúce na Zem.

 

Zázračná sviečka

  • je lávkou, ktorá vás povedie do jemnohmotnej ríše Neba a Zeme.
  • je vyjadrením súladu, pospolitosti a rovnováhy, ktoré nám pomáhajú uvidieť, prijať a uchopiť ich v ich dokonalej Božskej forme práve tak, ako nám sú životom ponúknuté.
  • spája nás s oživujúcou energiou pre uvedomenie si zámerov našej Duše a uvoľňuje posvätné zdroje sily na ich naplnenie.
  • otvára našu korunu múdrosti hviezd a posvätnosti celého Vesmíru, z ktorého stekajú vibrácie svetla k našej ôsmej čakre a ďalej plnia našu auru.
  • uvoľňuje najhlbšie i najvyššie frekvencie a rozpína ​​sa do mnohoúrovňovej Božej sily všetkého stvoreného.
  • nesie plodnú silu, hojnosť, teplo, vzkriesenie, prebúdza, vedie k prezretiu, čistote a neobmedzenému napojeniu na Nebo a Zem.

 

Zázračná sviečka je úžasná (nielen) pri splnových rituáloch, modlitbách za očistenie, liečení mnohých rovín Života, za rodinu, súlad… Môže tiež sprevádzať vaše meditácie.

Veľmi rady ju majú deti, ktoré sýti dôležitými frekvenciami a dáva im tak povedomie o ich prepojení s Vesmírom.

 

Viac podrobnejších informácií a krásna modlitba Archanjelov, ktorí autorku sprevádzajú tvorením Zázračnej sviečky je na visačke, ktorá je súčasťou každej sviečky.

 

Výška sviečky: 27 cm

Priemer sviečky: 5 cm
 

Poznámka autorky sviečok:
Text je iba informačný, pretože v súvislosti s vašou cestou, jedinečnosťou, zámerom Duše, potrebami a osobným príbehom sa môžu živé frekvencie a úžitkové hodnoty sviečok vyvíjať, meniť a tvoriť tak to, čo práve potrebujete. Sviečky z mojej dielne sprevádzajú Bytosti Svetla a aktívne reagujú na každého z nás.