O obchode

Vitajte na stránkach internetového obchodu  "Žena v žene" 

 

Prečo názov Žena v žene?

Význam názvu možno nemusí byť hneď každému jasný a môže nútiť k zamysleniu sa. Vznikol spontánne, keď som hľadala ako čo najkratšie a najvýstižnejšie pomenovať to, po čom sa čoraz viac žien začína v živote obzerať a čo nás núti hľadať akési naše vnútorné volanie alebo nebodaj zdravotné či psychické ťažkosti. Je to to, aby v tele, ktoré má telesné znaky ženy, bola skutočne Žena. Žena ženská, autentická, žijúca svoje ženské kvality viac ako tie mužské a cítila sa pritom šťastne, naplnene a slobodne. Jednoducho, aby kvitla :-)

Tento e-shop vznikol ako naplnenie mojej vízie a sna, vytvoriť obchodný priestor s tovarom a informáciami iba pre ženu - pre jej odlišnosť od muža a jedinečnosť jej sveta a z toho plynúce jej špecifické potreby. Zámerom obchodu je poskytnúť každej žene bezpečné a podporujúce miesto, kde by si mohla nájsť to, čo možno v bežných komerčných obchodoch nenájde a čo je presne zamerané na uspokojenie jej ženských častí a kvalít. Mojim zámerom je vytvoriť priestor pre ženu, ktorý je pravdivý a nepresviedča ju o rýchlom, ľahkom a povrchnom nadobudnutí spokojnosti a šťastia, keď si kúpi to alebo ono.

 

Aké produkty tu nájdete?

Sortiment, ktorý vám tu ponúkam vyberám podľa môjho najlepšieho presvedčenia, že vyhovuje skutočným potrebám ženy, je prirodzený, pokiaľ možno prírodný alebo aspoň nechemický (nakoľko je to prírodné je niekedy diskutabilné) a hlavne funkčný. Je určený pre rôzne oblasti ženského života. Je to sortiment, ktorý podporuje ženské telo, dušu aj ducha - od hygienických menštruačných pomôcok, produktov pre starostlivosť o ženské telo a zdravie najmä našich pohlavných orgánov, produktov z oblasti ženskej plodnosti, intimity a sexuality až po produkty, ktoré oblažia ženské zmysly, srdce a dušu a pomáhajú žene žiť prirodzenejší a hodnotnejší život s hlbším zmyslom. Je to tiež množstvo kníh so ženskými témami a informáciami o dôležitých oblastiach ženského života, ktoré vám môžu urobiť v ženských záležitostiach jasno a byť vám potrebnou oporou, aby ste sa sama sebe nestratili v každodennom rýchlom, náročnom a svojou povahou zväčša mužskom behu života.

Produkty väčšinou sama rada skúšam a používam a sú nevyhnutnou súčasťou môjho osobného života a budú tu stále pribúdať.

 

Verím, že každá žena si tu nájde niečo pre seba, to svoje, čo vyhovuje práve jej. Tento e-shop spravujem sama, no nebránim sa dobudúcna spolupráci aj s inými. Tvorím ho spolu s vami, ženami, mojími zákazníčkami, ktoré ho podporujú svojou spokojnosťou a opätovným nákupom. Ak to, čo v e-shope nájdete, aspoň trošku prispeje k vášmu väčšiemu spojeniu s vašou prirodzenou ženskosťou, svoj účel splnil. Veľmi ocením, ak o ňom potom poviete aj ďalším ženám.

 

Želám vám zo srdca veľa šťastia a lásky na vašej ceste Ženy.

 

heart