Antibakteriálny čistiaci sprej Intimina

Čistiaci sprej vhodný pre dezinfekciu menštruačného kalíška aj iných intímnych pomôcok.

Výrobca:
INTIMINA
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1101-17
Obsah balenia:
75 ml

11,60 € s DPH 9,67 € bez DPH

+ -

Antibakteriálny čistiaci sprej Intimina

Tento rýchlo pôsobiaci čistiaci sprej je vyvinutý špeciálne pre čistenie intímnych pomôcok. Môžete ho používať na dezinfekciu menštruačného kalíška alebo intímnych pomôcok. Sprej Intimina s výťažkami prírodných látok je jemný, ale efektívny. Vaše pomôcky zanechá čisté a bezpečné pre ďalšie použitie a predĺži ich životnosť.

Použitie: Sprejom postriekajte celý povrch veci, ktorú chcete dezinfikovať. Ponechajte cca 5 sekúnd pôsobiť, a potom opláchnite čistou vodou. Osušte handričkou alebo uterákom (bez obsahu ľanu). Sprej je vhodný pre použitie na silikón, TPE aj latex. Neobsahuje alkohol.

Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami. Neprehĺtajte. Skladujte mimo dosahu detí.

Objem: 75 ml

Zloženie: voda (Aqua), butylénglykol (butylénu Glycol), glycerol (Glycerín), sodík C14-16 (Sodium C14-16), sulfonát olefínu (Olefin sulfonate), laurylsulfát sodný (Sodium Lauryl Sulfate), lauroamfodiacetát sodný (Disodium Lauroamphodiacetate) , Poloxamer 184 (Poloxamer 184), decylglukosid (Decyl Glucoside), extrakt z harmančeka modrého (Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract), thymol (tymol), fenoxyetanol (Phenoxyethanol), DMDM ​​Hydantoín (DMDM Hydantoín), trietanolamín (trietanolamínu) "

 

zdroj: www.maluna.cz