Hydrogélová fytonáplasť pre ženy

Novinka

Pohodlie aj počas vašich dní

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1001-15
Obsah balenia:
1 ks

10,00 € s DPH 8,33 € bez DPH

+ -

Hydrogélová fytonáplasť pre ženy

Hydrogélová fytonáplasť pre ženy na menštruačné bolesti

Nepríjemne pocity, nepohodlie, celková slabosť, túžba zostať doma, zabalená do prikrývky ...  Známe pocity? Väčšina žien tým prechádza raz mesačne.

Ako zmierniť nepohodlie a prežiť plný a živý život aj v tomto období? Kórejskí vedci našli cestu von! Hydrogélová fytopnáplasť pre ženy vám pomôže zlepšiť váš celkový stav a priviesť vás späť k životu!

- zmierňuje nepohodlie v ženských dňoch;
- je neviditeľná pod oblečením a prakticky ju nepociťujete;
- je možný mierny pocit tepla;
- pomáha žiť bežný život v ktorýkoľvek deň v mesiaci.

Stačí ju nalepiť pod pupok a čoskoro budete cítiť úľavu. Užívajte si život každý deň!

Použitie:

Odstráňte ochranný film a nalepte náplasť na čistú suchú pokožku pod pupok. Aplikujte raz denne po dobu 3-4 hodín (môže sa používať v noci počas spánku 7-8 hodín). Spotrebujte ihneď po otvorení.

 

AKTÍVNE ZLOŽKY

Vitamín E

Vitamín E

Vitamín E vyživuje, regeneruje, zmierňuje proces stárnutia, neutralizuje volné radikály.

kolagén

Kolagén

Hydrolyzovaný kolagén pôsobí ako druh „dirigenta“. Vďaka malej veľkosti molekuly preniká hlbšie do pokožky a pomáha ostatným zložkám učinkovať rýchlejšie.

Lékořice lysá

SLadké drievko

Ženy už dlho používajú sladké drievko na reguláciu cyklu. Je účinný pri bolestiach a nepohodlí počas zvláštnych dní. Liečba sladkým drievkom dobre obnovuje hormonálnu rovnováhu a zvyšuje hladinu estrogénu.

Vanillyl Butyléter

Vanillyl Butyléter

Vanillylbutyléter pôsobí na termoreceptory a má mierne otepľovacie účinky. Znižuje citlivosť receptorov bolesti. Podporuje hlboké prenikanie účinných látok. Pôsobí ako kondicionér pokožky - zjemňuje, zlepšuje mikroreliéf.

palina

Palina

Extrakt z paliny má protizápalový účinok. Táto rastlina sa používa na harmonizáciu ženského reprodukčného systému. Úradná medicína uznáva palinové drevo - odvar z nej sa odporúča používať v prípade menštruačných nepravidelností, premenštruačného syndrómu.

děhel

Koreň Angelika

Výťažok z koreňa Angelika má priaznivý vplyv na ženské telo. Angelica sa používa v orientálnej medicíne už tisíce rokov ako protizápalová a analgetická látka.

Luff

Luff

Výťažok z ovocia Luff má protizápalové účinky.