Pohľadnica Bohyne sviatkov Kola roka - Imbolc

Krásna pohľadnica zo sady od Wendy Andrews, ktorá je zameraná na starodávne sviatky a tradície a odovzdávanie ženskej múdrosti. Rozmer pohľadnice: 150 mm x 150 mm

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3002-33-01
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

2,50 €

+ -

Pohľadnica Bohyne sviatkov Kola roka - Imbolc

Táto pohľadnica je zo sady (Goddess Festival cards), ktorá obsahuje osem krásnych pohľadníc od Wendy Andrews. Každá znázorňuje jednu z Bohýň - patróniek jednotlivých ročných období a s nimi spojených starodávnych sviatkov:

Imbolc - Hromnice - Bohyňa Panna/Dievča

Jarná rovnodennosť - Bohyňa Ohňa
Beltane
- Sviatok lásky 1. mája - Bohyňa Milenka
Letný slnovrat - Bohyňa Vody
Lammas
- Dožinky - Bohyňa Matka
Jesenná rovnodennosť - Bohyňa Zeme
Samhain - Dušičky - Bohyňa Starena

Zimný slnovrat - Bohyňa Vzduchu


Pohľadnica má svoju papierovú obálku, vo vnútri je prázdna a zozadu nájdete popis k Bohyni v jednotlivej fáze roka (v anglickom jazyku).
Rozmery: 150mm x 150mm

 

Kolo roka

Autorka: Gwen Davies

 

Wendy Andrews
Je úžasná umelkyňa, ktorá tvorí nádherné maľby zobrazujúce premeny a cyklickosť prírody. Okrem toho maľuje tiež obrazy s tematikou ženstva, Bohyní a mytológie. Wendy maľuje už od svojej útlej mladosti, do profesionálnej školy maľovania začala chodiť už v 6 rokoch! Jej maľby boli použité na pohľadniciach, kartách, ale napríklad aj na zberateľskej sérii riadu. Wendy hovorí: "Krása prírody ma vždy inšpirovala a snová ríša mýtov je mojou vášňou. Mojím želaním je, aby moje obrazy pôsobili ako portály, ktoré ľudí prenesú do týchto mýtických ríš a obohatia ich všetkým, čo tu nájdu ... "

 

 

zdroj:  www.ecstatictravel.com