• Úvod
  • >>
  • Solemn Fialová

Solemn Fialová

Akcia

Šaty z kolekcie Urban Witches, ktoré zvýrazňujú krásu ženskej línie, vizuálne predlžujú vzhľad ženskej postavy a vytvárajú dojem noblesy.

Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
5001-07-02
Doba dodania:
do 14 dní
Obsah balenia:
1 ks

69,00 € 51,00 €

+ -

Solemn Fialová

Šaty Solemn (Slávnostné) z kolekcie Urban Witches (Mestské Čarodejky) sú jednoduché a vyžarujú sofistikovanú eleganciu. Zvýrazňujú krásu ženskej línie, vizuálne predlžujú vzhľad ženskej postavy a vytvárajú dojem noblesy. Šaty sú výrazne multifunkčné a dajú sa kombinovať s výraznými šperkami alebo s ručne tkanými pásmi či inými opaskami, čím im dodáte hravosť, rafinovanosť alebo akúkoľvek inú náladu, ktorú chcete vytvoriť.

Temne fialová farba je symbolom mystiky, mágie aj skrytého vzrušenia. Chcete zapôsobiť tajomne, vyvolať znepokojenie a zvedavosť? Potom táto farba je tá pravá! Je to tiež farba spojená s duchovným rastom a meditáciou. Môžete ju podporiť šperkom s ametystom.

Naša Prêt-à-Porter Urban Witches (Mestské Čarodejky) kolekcia vám ponúka ženské, elegantné a zmyselné šaty vhodné na každodenné nosenie aj večerné akcie. Prírodné materiály prepožičajú pocit ľahkosti a pohody, zatiaľ čo výrazné farby podporia vašu prirodzenú krásu a zaistia, že budete absolútne neprehliadnuteľná - ako na ulici tak v opere. Naše farby vychádzajú z osnov farebnej terapie a návrhy sú inšpirované ženskými archetypmi. Vneste trochu prírodnej krásy a mystiky do modernej každodennosti!

Šaty sú vyrobené v rodinnej dielni v Dillí podľa princípov ethical trade.


Zloženie: 92% viskóza, 8% Lycra

Kvalitná ťažká viskóza zaisťuje, že šaty sú vhodné pre rôzne počasie a dlho si udržia svoj vzhľad. Pre optimálnu údržbu využite služby čistiarne. Ak sa ich rozhodnete prať, nezabudnite, že môžu púšťať.