Sviečka Liečivé fraktály

Novinka

Vibrácie prechádzajúce touto sviecou nesú frekvencie veľmi hlbokej očisty, oslobodenia, úľavy a mnohoúrovňového liečenia tela a duše.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
5000-13
Obsah balenia:
1 ks

12,00 € s DPH 10,00 € bez DPH

+ -

Sviečka Liečivé fraktály

Vibrácie prechádzajúce touto sviecou sú späté s Pannou Máriou a nesú frekvencie veľmi hlbokej očisty, oslobodenia, úľavy a mnohoúrovňového liečenia tela a duše.

Svetelné vlákna čírych frekvencií milosti cez plamienok ohňa ožívajú a rozprestretou svetelnou sieťou nás zaplavujú smaragdovými fraktálmi, ktorými prúdia vysokovibračné energie Kráľovnej všetkých národov. Ich aktivácia je znásobená kryštálmi, ktoré sú vo svieci prítomné.

Túto sviečku jej autorka testovala niekoľko mesiacov, kým bola jej podoba finálna a je veľmi unikátnou podporou pri rozmanitých chorobách.

 

Vedomým vdychovaním fraktálnych vibrácií do nášho tela prúdia zásadné frekvencie a informácie kvantového poľa, ktoré pracujú na bunkovej rovine. Pri akýchkoľvek chorobách autorka odporúča prijímať frekvencie tejto sviece najlepšie pravidelne po dobu aspoň 30 minút každý deň.

 

Veľmi nás podporí, keď cítime, že po svojej ceste nemôžeme ísť tak, ako sme. Či už sa to týka našich návykov, myšlienok, príbehov, pozemských skutočností, či rôznych sľubov, ktoré nám nedovoľujú ísť v ľahkosti ďalej.

Podporuje v očistení až do najhlbších hlbín našej existencie.

V jej starostlivosti sa ponoríme do kúpeľa rýdzej sily krištáľov, sviežosti, smaragdového liečenia a tečúceho Svetla otvoreného Portálu Panny Márie.

 

Výška sviečky:  14 cm

Priemer sviečky:  5,5 cm
 

Poznámka autorky sviečok:
Text je iba informačný, pretože v súvislosti s vašou cestou, jedinečnosťou, zámerom Duše, potrebami a osobným príbehom sa môžu živé frekvencie a úžitkové hodnoty sviečok vyvíjať, meniť a tvoriť tak to, čo práve potrebujete. Sviečky z mojej dielne sprevádzajú Bytosti Svetla a aktívne reagujú na každého z nás.