CaliVita

Produkty CaliVita International sú doplnkami výživy top kvality
Žiadne všelieky, ale jedinečné prostriedky

Už viac ako 20 rokov  ponúka CaliVita International špičkové produkty, ktoré vyhovujú najvyšším normám kvality. V jej škále vyše 100 vysoko kvalitných produktov ponúka také, ktoré obsahujú jedinečné komplexy rastlín a okrem toho aj vitamíny a minerály.

Tradícia a inovácia

Počas neprestajného vývoja jej produktov sa vždy spolieha na najnovšie výskumy na poli vedy a technológií.

Pri výrobe doplnkov výživy sa stále snaží o využívanie prírodných surovín všade tam, kde je to z technologického hľadiska možné. Jej cieľom je tiež čo najširšia aplikácia a využitie účinných rastlinných látok, ktoré pochádzajú z organického poľnohospodárstva.

Popri novinkách založených na výsledkoch najnovších vedeckých výskumov využíva CaliVita International liečivé rastliny, ktorých účinky po stáročia potvrdzuje tradičná medicína.

Zdokonalené prípravky

Počas vývoja venuje Calivita jej produktom zvláštnu pozornosť a snaží sa využívať organické látky vzhľadom na ich lepšiu vstrebateľnosť. Produkty sú zostavené tak, aby v organizme vyvinuli synergické (vzájomne sa posilňujúce) účinky.

Veľa vitamínov a multivitamínov je vyrobených tzv. technológiou postupného uvoľňovania, vďaka ktorej tieto produkty poskytujú telu dávky vhodných vitamínov a minerálov nepretržite.

Počas vývoja produktov sleduje zmeny odporúčaných dávok niektorých vitamínov a minerálov a riadi sa týmito výsledkami pri zmenšovaní kapsúl a tabliet.

CaliVita sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach: