3. Čaro dospievania - Premena z dievčaťa na ženu

Tretí "pracák" v edícii Pracovné zošity pre dušu je (nie len) pre dospievajúce dievčence. Prináša ťažšie uchopiteľné životné témy. Pomáha nadobudnúť väčšiu sebadôveru. Autorka: Veronika Riava Skot. Počet strán: 118. Rozmery: 297 × 210 mm

Výrobca:
Rok Ženy
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-31
Obsah balenia:
1 sada

12 € s DPH 10 € bez DPH

+ -

3. Čaro dospievania - Premena z dievčaťa na ženu

12-dielna edícia Pracovné zošity pre dušu sú sprievodcovia duchovným svetom žien v základných témach Bytia, plnení úloh, otázkach a autorských ilustráciách - omaľovánkach šitých na mieru. 

Edícia vznikla na podnet mnohých žien, ktoré rady pracujú na svojich duchovných cestách aj samotné v tichosti, s perom a farbičkami v rukách. Vypracovávať jednotlivé úlohy je pomocníček, ktorý bez komentára prijíma myšlenky ženy. Tu si môže klásť otázky, zamýšľať sa s pomocou, skúšať a znovu sa k rôznym témam vracať. 

Každý "pracák" je užitočný pomocník a sprievodca pri seba-rozvíjajúcej práci v rôznych oblastiach života, ako je partnerstvo, vzťahy, tvorba, rodičovstvo ... 


Tretí pracák je (nie len) pre dospievajúce dievčence. Podporuje čitateľku ako vnímavá matka, prechádza témami, ktoré sú občas v živote ťažšie uchopiteľné. Mnohým ženám napomôže nadobudnúť väčšiu sebadôveru.

Tento pracák je zvlášť významný aj pre ženy, ktoré cítia, že v čase dospievania nemali citlivé vedenie múdrych žien a dnes im to v živote chýba. Vďaka vypracovaniu tém v pracáku môžu pomaličky otvárať a liečiť rany na duši a prejsť si zdravou pubertou.

Obsah: sada 2 ks "pracákov"

 

*Máte chuť a odvahu stretnúť sa so sebou vo svojej nahej podobe?
*Potrebujete podporu pri uchopení sebaúcty a desiatok každodenných životných tém?
*Tešíte sa na nové životné výzvy, ktoré život ponúka, len ich možno ešte celkom nevidíte?

Pracovné zošity pre dušu ti v tom môžu byť užitočným sprievodcom. 

Nedávajú jasné inštrukcie ani cudzie odpovede. Ukážu však, ako to vieš postupne uzrieť sama. Akoby Ťa to od základov učili Tvoje ženské predchodkyne a pustili do života pripravenú.

Pracovný zošit alebo aj "pracák" obsahuje texty, otázky, úlohy a výzvy, jedinečné autorské omaľovánky, tipy a príklady pre inšpiráciu. Cez vypracovávanie jednotlivých tém spoznáva pisateľka úrovne svojho vedomia v praktických aj duchovných témach, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou jej života.

Kolekcia pracovných zošitov je komplexná práca tvorivých žien, ktoré žijú svoje ne/obyčajné životy so všetkým čo život prináša.
Autorkou celku je - Veronika Riava Skot, ilustrátorky sú Gabi Čížová - Mrázová, Katka Gahérová, Amálka Ľudmila Valenčíková, Simonka Štulrajterová, veľkým dielom inšpirácie, osobnej energie a vhľadov prispela grafička Alenka Kubalcová.


Slová autorky Veroniky Riava Skot:

"Veľkou inšpiráciou sú mi všetky dráhe Ženy, ktoré vstúpili do môjho života.
Môj tip pre ženy čo sa rozhodnú s pracákmi pracovať je, odložiť si vypracované časti - či už pre ďalšiu prácu v nových témach, alebo pre budúce generácie žien vo svojom rode, aby tie mohli čerpať z chýb aj múdrosti a mali to možno o trochu ľahšie ako my ;)
Na záver chcem každej žene vyjadriť, že životnú cestu vnímam ako veľkú úžasnú výzvu na dobrodružstvo a dar. Cez všetky krutosti, bolesti, rany, šťastie, radosť aj eufóriu sme súčasťou dokonalého celku a verím, že všetko má svoj zmysel. Naučiť sa ho vedieť prečítať a prijímať plynulosť bytia v pokoji a súlade nie je jednoduché ale je to prirodzene a patrí to každej z nás."