AIRMID

Novinka

Náramok inšpirovaný keltskou Bohyňou Airmid, ktorá je patrónkou liečiteľstva a bylín.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4011-44
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

21,00 €

+ -

AIRMID

Náramok inšpirovaný keltskou Bohyňou Airmid, ktorá je patrónkou liečiteľstva a bylín. Je strážkyňou dávnych tajomstiev bylinkárstva a prináša hlboké spojenie so svetom rastlín. Podľa keltskej legendy vyrástlo z jej sĺz 365 liečivých bylín, ktoré pomenovala a roztriedila.  

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Minerály v tomto náramku:  turmalín, citrín, krištáľ, zelený tyrkys, jadeit, aura krištáľ

Obvod náramku: 16,2 cm

 


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov Daurea