Kundička - návrat k sobě

Čo keby ste mala odvahu žiť svoj život naplno a stala sa autorkou svojho životného príbehu? Autorka: Regena Thomashauer. Jazyk: český. Počet strán: 254

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-32
Obsah balenia:
1 ks

17,90 € s DPH 16,27 € bez DPH

+ -

Kundička - návrat k sobě

Táto kniha vás opäť prepojí s vašim nádherným ženstvom. Konečne prestanete ignorovať alebo dokonca potláčať tú časť seba samej, ktorá je kľúčom k autentickému a naplnenému životu.

Prestanete sa cítiť bezmocná, vyčerpaná a nespokojná a budete mať odvahu prebudiť v sebe silu a potenciál, o ktorých ste doteraz možno nemala tušenie.
 

Prebuďte tú časť seba samej, ktorú ste sa učili počas života potláčať a napojte sa na svoj jedinečný zdroj energie.

Vrátiť sa do svojej sily skrze svoju kundičku neznamená mať sex s veľa ľuďmi, mať ho stále a prežívať jeden slastný orgazmus za druhým. Vlastne to vôbec nie je o sexe. Áno, môže to tak byť tiež, ale návrat do svojej sily skrze kundičku znamená, že si vezmete späť svoju erotickú silu.
 

Čo sa v knihe dozviete?

  • Ako prebudiť svoje ženské telo a spojiť sa so svojími najvnútornejšími túžbami.
  • Iba keď poznáte svoje túžby a svoje priania, môžete si ich začať plniť a robiť veci, ktoré vás bavia a dávajú vám zmysel.
  • Že potešenie nie je za odmenu, ale zdrojom vašej životnej energie.
  • Naučíte sa na tento zdroj napájať a začnete žiť rozžiarený a autentický život.
  • Že zmyselnosť nie je len o sexualite.
  • Že prebudená zmyselnosť a rozprúdenie sexuality rozžiari aj váš intelekt a vyladí emočnú rovnováhu.
  • Ako vaše vzrušenie môže rozžiariť všetko a všetkých okolo vás.
  • Ako pocítiť hlboké emócie, stelesniť ich a prepojiť sa so svojou najhlbšou silou.
  • Aj životné prepady pre nás skrývajú veľké dary, keď máme odvahu a silu pozrieť sa im do očí.

 

KUNDIČKA

Áno, názov je provokatívny. Pre niekoho priamo urážlivý. V skutočnosti je Pussy pravdepodobne nejpejorativnějším slovom v anglickom jazyku. Nikto vás nenazýva kundičkou, keď vám chce povedať, ako ste dnes žiarivá a krásna. Nepoužijú toto slovo, aby vám pogratulovali, ako skvele a skúsene ste zvládla úlohu hodnú Herkula. A predsa, kundička je toto všetko a oveľa viac.

Kundička nie je o pornografii alebo o vulgarite. V skutočnosti je sídlom všetkej ženskej energie a potešenia. A úlohou tejto knihy je vzbudiť pozornosť a emócie. Jej cieľom je prebudiť ženy, aby sa hnevali, plakali a tancovali v búrlivej oslave života. Aby sa vďaka prítomnosti ostatných žien cítili viac samy sebou.

Preto sme sa rozhodli použiť aj v českom preklade slovo kundička. Slovo, ktoré vás nenechá ľahostajnými. Proti ktorému sa možno niečo vo vnútri vás bude búriť. Mali sme radšej použiť frnda, čičinka, kačička, buchta, pusinka, yoni? Alebo to tiež nie je ono? Niektoré názvy vám budú pripadať milé, iné trápne, k ďalším budete ľahostajné. Celkom iste sa nezhodneme na jednom slove, ktoré by označovalo ženské genitálie a vibrovalo nádhernou ženskou silou a potenciálom.

Ani kundička pre vás zatiaľ možno nebude mať pozitívny náboj. Pravdepodobne bude poburovať. Ale vzbudí pozornosť. A zvedavosť. Čo keď sa za tým názvom skrýva niečo, čo vám nikto nepovedal? Niečo, čo by vám mohlo zmeniť život? Prekročte teda ten tajomný most a objavte svoju žiarivú silu a vibrujúcu ženskú energiu.

 

"Som tu, aby som vyzdvihla znamenitú celistvosť žien.
Aby som oslavovala našu temnotu, zlosť a smútok.
A potom, aby som rozsvietila našu radosť."


REGENA THOMASHAUER

 

Regena Thomashauer je lektorka, autorka kníh, mama, mediálnA osobnosť a zakladateľka Školy ženských umení (School of Womanly Arts), projektu, ktorý vznikol v roku 1998 v jej obývačke a od tej doby sa rozrástol v globálne hnutie. Regena verí, že ženy sú najväčším nevyužitým prírodným zdrojom na planéte. Jej práca je postavená na mnohoročnom výskume dejín a žien v sociálnej, kultúrnej i ekonomickej sfére. Jej výrazný štýl - neochvejný, potvrdzujúci a prisahajúci - oslovil tisíce žien z celého sveta. Je autorkou štyroch populárnych kníh, vrátane najnovšieho bestselleru New York Times Kundička - návrat k sebe.
 

OTVORTE SA AUTENTICKÉMU ŽIVOTU A ZAČNITE ŽIARIŤ! 
:-) :-) :-)