ALKALINE BOOSTER - pH kvapky

Novinka

Vyrobí 250 pohárov alkalickej vody. Obnovte svoju prirodzenú vodnú a pH rovnováhu kvapkami na prírodnej báze a posilnite tak svoj imunitný systém!

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1401-06
Obsah balenia:
100 ml

16,00 € s DPH 13,33 € bez DPH

+ -

ALKALINE BOOSTER - pH kvapky

Každú sekundu sa v nás narodia a zomrú miliardy buniek. Žiadny z týchto procesov nie je možný bez udržania acidobázickej rovnováhy. Ľudské zdravie priamo závisí od pH parametrov nášho organizmu. Veľký vplyv má aj životné prostredie a naše často priemyselne spracované potraviny.

S prekyslením organizmu súvisia neduhy ako porucha imunity, alergie, ekzémy, gynekologické zápaly, neplodnosť, nadváha, porucha nervovej stability, v horšom prípade onkologické ochorenia.

Pite 4-6 pohárov alkalickej vody denne, aby ste znížili kyslosť vo svojom tele.

Harmonický život je možné dosiahnuť iba v rovnováhe. Všetko, čo robíme, myslíme, jeme, pijeme a cítime, musí byť vedomé. Udržiavaním konštantného pH vytvárame prostredie, ktoré zlepšuje zdravie na všetkých úrovniach. Prekyslenie tela je dnes možné pozorovať v dôsledku jedla, ktoré jeme, stresu v našom živote a škodlivín v životnom prostredí.

  • Neutralizácia prebytočnej kyseliny v tele

  • Obnovenie rovnováhy pH

  • denné posilnenie imunitného systému.

 

Odporúčaná spotreba: 
Dospelí užívajú 8-10 kvapiek do 0,2-0,33 litra vody alebo iného nápoja podľa potreby. Minerálne kvapky pH používajte iba v rozpustenej forme. Pred použitím dobre pretrepte.

Obsah: 100 ml

Veľkosť porcie: 8-10 kvapky
Počet porcií cca.: 250

Prísady: voda, soľ, prírodná ružová soľ (Pakistan), regulátor kyslosti pH (hydroxid draselný), hydrogenuhličitan amónny.

 

Upozornenie: Nepoužívajte minerálne kvapky pH priamo, ale vždy rozpustené v pitnej vode. Zabráňte kontaktu s pokožkou, otvorenými ranami a očami. V prípade kontaktu dôkladne opláchnite. Počas tehotenstva, dojčenia alebo užívania liekov sa pred použitím poraďte s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Pozor! Neužívajte neriedené!