Andělé a předkové

Novinka

Tieto karty vám pomôžu nadviazať spojenie so sprievodcami, ktorými ste obklopení a ktorí s vami chcú zdieľať svoje poznanie, aby vám pomohli k uzdraveniu a zmene. Predstavujú kľúč k nesmiernej liečivej múdrosti, ktorá rozoznie všetko, čo už hlboko v sebe dávno viete. Otvorte sa neuveriteľnej sile ich lásky a informáciám, ktoré vám pomôžu kráčať po vašej ceste s väčším uvedomením a vytvárať život naplnený kúzlom. Autorka: Kyle Gray. Kniha a 55 karet (matné). Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-25
Obsah balenia:
1 sada

17,90 € s DPH 16,27 € bez DPH

+ -

Andělé a předkové

Anjeli majú v rôznych kultúrach tie najrôznejšie mená a tváre, ale ich esencie a poslanie sú vždy rovnaké: milovať, pomáhať a sprevádzať. Svoju múdrosť, poznanie, skúsenosti a kúzlo vám ponúkajú aj predkovia, mudrci, bojovníci, medicinmani, šamani a liečitelia, ktorí už počas svojho pozemského života pomáhali ľuďom rásť a rozvíjať sa.

Tieto karty vám pomôžu nadviazať spojenie so sprievodcami, ktorými ste obklopení a ktorí s vami chcú zdieľať svoje poznanie, aby vám pomohli k uzdraveniu a zmene. Predstavujú kľúč k nesmiernej liečivej múdrosti, ktorá rozoznie všetko, čo už hlboko v sebe dávno viete. Otvorte sa neuveriteľnej sile ich lásky a informáciám, ktoré vám pomôžu kráčať po vašej ceste s väčším uvedomením a vytvárať život naplnený kúzlom.