Karty - 4 ženy v 1 cyklu

Novinka

Sada 4 autorských pohľadníc na zvedomenie jednotlivých fáz menštruačného/lunárneho cyklu ženy. Variant v obálkach alebo v papierovej krabičke. Autorka: Michaela Málková. Rozmery: 126mm x 156mm. Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-07-1
Obsah balenia:
1 sada

11,90 € s DPH 9,92 € bez DPH

+ -

Karty - 4 ženy v 1 cyklu

Autorka vytvorila kolekciu štyroch žien na zvedomenie jednotlivých fáz menštruačného/lunárneho cyklu v nás. Na obrazoch sa premieňa krásna žena, ktorá nesie posolstvo fázy, ktorú predstavuje. Ženy sú namaľované technikou akvarelu.

Žena sa počas svojho cyklu mení, prechádza si štyrmi fázami – archetypom Panna, Matka, Čarodejka, Vedma. Tieto archetypy zosobňujú rozdielne kvality ženy v rovine fyzickej, emočnej, mentálnej aj energetickej meniace sa v priebehu jej cyklu. Ak si je žena vedomá, v ktorej fáze práve je, môže jej to veľmi pomôcť pri výbere činností, ktoré si plánuje, ako aj v mnohých ďalších oblastiach jej života. Vedomým využívaním svojich momentálne silných stránok a poľavenie v tlaku na svoje aktuálne slabšie stránky žene zabezpečí oveľa viac harmónie, zdravia, radosti a spokojnosti v živote. Pre okolie bude zároveň vďaka kartám žena čitateľnejšia a aj najbližšie okolie bude vedieť, ako so ženou lepšie komunikovať.


Karty môžete využiť:

  •  na podporu jednotlivých ženských fáz menštruačného cyklu
  •  na svojom oltáre
  •  ako cyklickú pomôcku, vďaka ktorej sa okolie dozvie, v ktorej fáze práve ste
  •  karty sa dajú poslať ako prianie
  •  pri práci v rámci ženských kruhov a akcií
  •  zarámovať ako obraz ...

 

Každé prianie/karta je rozkladacia, vo vnútri je prázdna, zozadu je popis danej fázy.


Balenie obsahuje:
1. variant: 
4 priania/karty, 4 papierové obálky
2. variant: 4 priania/karty, 1 papierovú krabičku


Rozmery: 126mm x 156mm
Digitálna tlač na matný 250g kriedový papier

 

Autorkou ilustrácií je Michaela Málková:
je výtvarníčka, ktorá sa zameriava na ženskú a detskú tematiku. Už od detstva sa venuje výtvarnej tvorbe, pretože maľovanie ilustrácií do kníh bol jej sen. Zameriava sa na tradičné ručné techniky, používa predovšetkým akvarel, ceruzky a farbičky. Michaela Málková maľuje obrazy tak, aby rozprávali príbehy z jej fantázie. Svojou tvorbou vnáša radosť do ľudských sŕdc.