Bohyne s detailami

KOLEKCIA HNEDÝCH DLHOVLASÝCH BOHYNIEK

Obľúbené Bohynky z hnedej hliny s dlhými vlasmi a tvárou sú opäť tu :) Každá z nich má neopakovateľný dizajn, vlastný charakter, náladu, svoju jedinečnú krásu. A pravdaže aj svoj kamienok, ktorý je vybratý spolu s ňou - je to naozaj tak, pretože keď si pred vypálením v peci skúšajú svoje budúce "šperky", je okamžite jasné, kedy majú na sebe ten správny. Kúzlo? Áno, to je s Bohynkami jasná vec :)

Bohyne s detailami, tvárou a dlhými vlasmi

Ich tvorba je najnáročnejšia. Dôraz je kladený okrem iného aj na prepracovanosť tváre. Má vždy pokojný, uvoľnený a príjemný výraz tak, aby prinášala pokoj a uvoľnenie aj Vám. Tieto Bohynky majú v sebe obvykle vsadených viac minerálov, niekedy len na srdci, inokedy aj na čele alebo na lone. Každá má tiež vlastné ornamentové zdobenie. Sú vyrábané z rôznych odtieňov hliny, stojace alebo sediace. Ich rozmery sú od 15 - 50 cm na výšku.

Ceny sa pohybujú od 43 - 170 € v závislosti od dizajnu a ceny vsadených kamienkov (niektoré naozaj kvalitné kabošony pravých minerálov stoja okolo 20 € za kus alebo viac).

Tento typ Bohyniek sa dá veľmi pekne personalizovať. Môžu byť inšpirované konkrétnou témou, naladením, archetypom (napr. panna/matka/starena) alebo mytologickou postavou Bohyne (Artemis, Vesna, Mokoša, Morena, Brighid, Freya...). Vhodne zvolené minerály sa v celej kompozícii stávajú "čerešničkou na torte".

 

Zobrazenie:
Zoradiť:
Soška Bohyne s detailami - Achátová ruža

Soška Bohyne s detailami - Achátová ruža

Soška Bohyne z tehlovo oranžovej prírodnej hliny, so vsadeným prírodným achátom a ornamentami ozdobenými zlatou fabou. Každá soška je autorský originál.

Obj. čislo:
8000-35
Dostupnosť: PREDANÁ
53,00 €
Soška Bohyne s detailami - Malá labradoritová

Soška Bohyne s detailami - Malá labradoritová

Soška Bohyne z tehlovo oranžovej prírodnej hliny, so vsadeným prírodným labradoritom a ornamentami ozdobenými zlatou farbou. Každá soška je autorský originál.

Obj. čislo:
8000-55
Dostupnosť: PREDANÁ
51,00 €