Bylinkové detoxikačné vaginálne teliesko – guľôčka

Guifei Bao Fohow -

Originálne guľôčky zo vzácnych rastlín vo forme vaginálneho hygienického telieska (guľôčky) s obsahom prírodných látok tradičnej čínskej medicíny (TČM) k očisteniu a ozdraveniu ženského genitálu.

Pri vašom prvom nákupe si môžete kúpiť sadu 2 ks guľôčok na skúšku. Zvoľte si MOŽNOSŤ kúpy nižšie - sadu 2 ks guľôčok na skúšku alebo celé balenie 6 ks.

Výrobca:
Fohow
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1401-01-01
Obsah balenia:
1 bal.

16 € s DPH 13,33 € bez DPH

+ -

Bylinkové detoxikačné vaginálne teliesko – guľôčka

Odporúča sa používať pri nepríjemnom zápachu z pošvy, zápaloch malej panvy, leukorei, lochiorei, bielom a krvavom výtoku, Trichomoniáze a plesňových zápaloch pošvy, zápale vaječníkov, pruritu, vulválnej erózii a polypoch krčka maternice, maternicovom myóme, ovariálnej cyste, pri poruchách a bolestivej menštruácii, popôrodnom krvácaní, s vekom súvisiacimi zmenami.

Bylinkové guľôčky majú protizápalový, baktericídny, antibakteriálny a antipyretický účinok, očisťujú od produktov metabolizmu a odstraňujú toxíny, zmenšujú veľkosti pošvy a maternice, normalizujú ich stav, vracajú mladosť“.

Pomáhajú oddialiť klimaktérium, obnovujú libido, odstraňujú vaginálnu suchosť, nervozitu a ďalšie negatívne príznaky. Zloženie guľôčkových teliesok tiež pozitívny vplyv na pokožku s pigmentovými škvrnami a akné.

 

Zloženie: Extrakt zo semien Dračieho stromu (Croton lechleri), koreň Rebarbory, Pamodrín ľúbezný, agát Catechu, Svetlica farbiarska, Spálený Kamenec, Jerlín žlutavý, Borneol, Gircha Japonská, Borax a ďalšie vzácne rastliny TČM

 

Dôležité!
Pozrite si toto krátke video s gynekológom:
— MUDr. VÍT UNZEITIG O VAGINÁLNYCH TAMPÓNOCH —
video-archív relácie Sama doma:
1. časť, 2. časť

 

PRINCÍP pôsobenia
Účinnosť guľôčkových bylinkových teliesok Guifei Bao Fohow je v základných mechanizmoch tradičnej čínskej medicíny. Prostredníctvom celostného pôsobenia v ohnisku vaginálneho ochorenia stimulované prednostredné a zadnostredné meridiány, kvôli čomu sa normalizuje energetická rovnováha jinjang, očisťuje a detoxikuje sa organizmus, čistí sa krv, normalizuje sa funkcia sleziny, obnovujú sa (regenerujú) bunky aj orgány a odstraňujú sa zápaly.

 

VLASTNOSTI GUĽOČKOVÝCH TELIESOK GIUFEI BAO

1. SAMOOČISTENIE
Použitie 1 guľôčky Guifei Bao FOHOW pomáha očistiť maternicu od toxínov a nečistôt

2. SAMOOZDRAVENIE
Guľôčky pracujú ako podpora liečby pri myóme krčku, pošvovej erózii, vaginálnych cystách a rôznych zápalových ochoreniach ženských pohlavných orgánov

3. SAMOOMLADENIE VONKAJŠIEHO VZHĽADU
Rýchlo sa zlepšuje stav pokožky, pigmentových škvŕn, suchej kože, vrások, atď.

4. PREVENCIA
Používaním guľôčky aspoň raz za mesiac urobíte účinné preventívne opatrenia proti gynekologickým ochoreniam. Produkt tiež prispieva k zúženiu pošvy, zlepšeniu jej tonusu a pružnosti.

NOVÉ KOZMETICKÉ KONCEPCIE
Podľa teórie tradičnej čínskej medicíny 12 hlavných meridiánov pri endokrinnom narušení pečene a slabšej činnosti obličiek, poruchách žalúdka a čriev spôsobia to, že sa objavuje nezdravá farba kože, mizne lesk, pleť starne rýchlejšie, objavujú sa škvrny, vyrážky, čierne
bodky a iné patológie. Guľôčkové telieska Guifei Bao umiestnené v ženských vonkajších genitáliách, kde je vzájomná súčinnosť piatich hlavných energetických meridiánov ženského tela, efektívne obnovujú energie meridiánov, regulujú krvné zloženie, energetickú bilanciu jin-jang v tele, regulujú endokrinný systém a to tiež všeobecne vytvára vysoký kozmetický efekt.
Reprodukčný systém sa aktívne podieľa na očistení tela a ovplyvňuje duševnú a psychickú rovnováhu. To tvorí dualizmus v modernej medicíne. Guľôčkové bylinkové telieska Guifei Bao sú jednou z unikátnych metód detoxikácie, sú najjasnejším príkladom dokonalého stelesnenia medzinárodnej kozmetológie. Vzhľadom k tomu, ako sa efektívne a majstrovsky odvádzajú toxíny zo ženského tela, je ľahké vyriešiť problém autonómneho čistenia ženského reprodukčného systému od toxínov. Našťastie použitím metód TČM s modernou výrobnou technológiou a jedinečnú receptúrou bol získaný silný
absorpčný produkt, ktorý vedie k 100% účinnosti.

 

SEDEM FUNKCIÍ GUĽOČKOVÝCH TELIESOK GIUFEI BAO

1. OČISTA ORGANIZMU
Účinná prevencia a rýchla pomoc pri zápaloch pošvy, erózii maternicového hrdla, maternicového prolapsu, maternicového myómu, špecifickom pachu, zápalu orgánov v panve a vaječníkov, ale aj hubových, plesňových, kvasinkových a ďalších infekciách.

2. OČISTENIE MATERNICE OD ZNEČISTENIA A TOXÍNOV
Vďaka unikátnej metóde absorpcie aj detoxikácie, guľôčka ako malý vysávač rýchlo odstráni odumreté tkanivo ženských pohlavných orgánov, zvyšky krvi po menštruácii a tvoriace sa toxíny a iné zvyšky v orgánoch ženy. Tiež odstraňuje nepríjemný a zvláštny zápach, odstráni zdroj plesňovej (kvasinkovej) a vírusovej infekcie, aktivuje produkciu kmeňových buniek, stimuluje metabolizmus a sekréciu ženských hormónov a vedie k obnoveniu normálnych fyziologických funkcií reprodukčných orgánov.

3. OBNOVENIE ORGANIZMU
Guľôčky
obnovujú organizmus v spojení s odstránením erózie a hnisavých zápalových zmien a obnovením tkanív. Stimulovaním sekrécie žliaz sa vyrovnáva na rovnakú úroveň navlhčenie tkaniva krčka maternice a pošvy, obnoví sa vaginálna elasticita a citlivosť. Guľôčkové telieska pomáhajú v popôrodnom období pri rekonštrukcii poškodených
pôrodných ciest a maternice, udržujú a plne obnovujú zdravú mikroflóru vnútorného prostredia orgánov.

4. SPOMALENIE STARNUTIA ORGANIZMU
Produkt obnovuje bunky, stimuluje sekrečnú funkciu, obnovuje pružnosť maternice a pošvy, zvyšuje citlivosť, zvyšuje sexuálnu túžbu, akoby návrat štatútu „panenstva“, tým sa zvyšuje kvalita sexuálneho života. Pomáha oddialiť klimaktérium, odstraňuje vaginálnu suchosť, obnovuje libido, odstraňuje nervozitu a ďalšie príznaky.

5. KOZMETICKÝ EFEKT
Zlepšuje a obnovuje normálne fyziologické funkcie ženských pohlavných orgánov, podporuje krvný obeh a aktivuje imunitné bunky, reguluje funkciu žliaz s vnútornou sekréciou, odstraňuje škvrny, zlepšuje stav kože, ktorá bude žiarivá a ružová, redukuje vrásky, preto tieto tampóny dajú žene nevyčerpateľné čaro.

6. OZDRAVENIE
Guľôčk
ové bylinkové telieska Guifei Bao sa používajú ako doplnkový prostriedok, rovnako ako kvalitná prevencia chorôb. Ak použijete po menštruácii jednu až dve guľôčkové telieska, pomôže to obnove látkovej výmeny, prispeje k zbaveniu sa gynekologických ochorení a zabezpečí organizmu životnú energiu.

7. PRI NEPLODNOSTI
Telieska
Guifei Bao majú regulačný a očisťujúci vplyv na neplodnosť spôsobenú obštrukciou vajcovodu, pri narušení rovnováhy vnútorného prostredia, ap.


Použitie:
1. Otvorte fóliu vrecka, skontrolujte stav balenia a prítomnosť vlákna navinutého na konci guľôčkového telieska, vytiahnite a uvoľnite niť na požadovanú dĺžku (guľôčka má priemer cca 10mm a je v bavlnenej gáze).
2. Opláchnite a osušte genitálie. S použitím priloženej jednorázovej hygienickej rukavice FIR zaveďte guľôčkové teliesko do hĺbky pošvy tak, že vonkajší koniec vlákna zostane vonku. U citlivých žien je odporúčané na 20 minút namočiť guľôčku do destilovanej vody pred zavedením.
3. Ponechajte guľôčkové teliesko vo vnútri pošvy po dobu 2, maximálne 3 dní. Guľôčkové teliesko ľahko vytiahnete potiahnutím za vlákno, potom vymyte pošvu a umyte vonkajšie genitálie. Ďalšiu guľôčku použite po 1-2-5 dňoch.
4. Ak chcete dôkladnejšie obnoviť svoje zdravie, použite 6 guľôčkových teliesok po sebe.
5. Pri možnom výtoku po zavedení sa odporúča použiť kvalitné vložky, ktoré harmonicky podporia čistiaci proces.

 

Moja poznámka k použitiu:

Guľôčku je potrebné zaviesť si čo najhlbšie sa dá, inak sa môže (ale nemusí) stať, že budete mať pocit pálenia. Určite si ale dajte pozor na to, aby ste na nej odmotali vlákno a nechali ho trčať von (guľôčka sa potom veľmi ťažko hľadá a vyberá). 🙂

Vymyť pošvu po vybratí kapsule znamená výplach pošvy. Najlepšie vaginálnym irigátorom  značky Rosalgin 500ml, ktorý si zakúpite v lekárni. Vyplachovať môžte výluhom zo šalvie či repíka. Mudr. Dana Žáková odporúča najmä tú šalviu, a to čo najviac teplý výluh znesiete – pomer 1 polievková lyžica na 250ml vody. Ja som to najprv robila neodborne iba sprchou (a nie som sama).
Okrem irigátora môžte na výplach použiť aj tú najväčšiu striekačku, akú zoženiete, u ktorej potom odrežete násadec na ihlu, aby ste sa s ním vo vnútri nepichali.

„Ako doplnok po použití guľôčky na riešenie možných ťažkostí sa výborne tiež hodí PREMENO DUO. Tento prípravok rovnako založený na prírodnej báze rieši všetky ženské ťažkosti, ktoré sú možným prejavom vášho spusteného čistenia ženských pohlavných orgánov a brušnej dutiny po použití guľôčky – svrbenie, pálenie, začervenanie a zdurenie ženských pohlavných orgánov ako prejav skrytej candidy (v ženských orgánoch alebo črevnom trakte) či zápalu vašich oslabených vnútorných aj vonkajších slizníc. Je skvelé použiť ho ako pomocníka spolu s výplachmi pošvy.“

Pri úplne prvom použití guľôčky sa veľmi odporúča po 24 hodinách po vybratí zaviesť ďalšiu guľôčku, aby sa naštartoval silnejší proces detoxikácie a ponechať ju znova 3 dni (viď odporúčané video s MUDr. VÍTOM UNZEITIGOM vyššie). Tento proces s dvoma guľôčkami hneď po sebe zopakovať spolu 3x s mesačným odstupom. Následne udržiavať preventívnu starostlivosť už len jednou guľôčkou 1x do mesiaca.

 

Niektoré ženy ma kontaktujú a hľadajú bylinkovú detoxikačnú guľôčku kvôli ich opakovaným zdravotným gynekologickým ťažkostiam (zápaly, kvasinky, baktérie, koky ...), s ktorými si nevedia poradiť alebo tiež ma vyhľadajú na podnet odporúčania ich gynekológa, keď jeho zaužívané klasické medicínske postupy zlyhávajú - vtedy ako poslednú záchranu niektorí gynekológovia odporúčajú "čínsku guľôčku". V tomto prípade, ak má žena dlhodobé a vážne ťažkosti, súčasne s použitím guľôčky a aj po jej použití vrelo odporúčam bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý má veľmi pozitívny vplyv na rôzne ženské ťažkosti - Gynex
 

V prípade, že ste si detoxikačnú guľôčku zvolili ako pomoc pri niektorej z nižšie uvedených ženskej ťažkosti  

  • infekcie vyvolané ľudským papilomavírusom HPV
  • dysplázia krčka maternice
  • genitálne bradavice
  • mastopatia (zatvrdnuté uzlíky a cysty v prsníkoch)
  • mastodynia (bolesť v prsníkoch)
  • rakovina prsníka
  • myómy maternice
  • cysty na vaječníkoch
  • poruchy hormonálnej rovnováhy u žien

 

 

Lekárkou konzultantkou u tohoto produktu je gynekologička MUDr. Dana ŽÁKOVÁ
– prípadné otázky posielajte na zakovadana@centrum.cz

Obsah balenia:
6 ks guľôčok

Upozornenie:
Len na vonkajšie použitie! Tehotným ženám a pannám sa neodporúča - záleží na zhodnotení gynekológa, či je otvor v panenskej blane aspoň 15 mm v priemere. Vtedy nie je problém guľôčku použiť. Pri menštruácii prestať používať. Opatrné používanie po potrate a pri alergickej reakcii organizmu (pálenie, svrbenie menej než 0,001 % výskytu – okamžite vybrať). Po aplikácii je vhodná 1 – 2 denná sexuálna abstinencia.
Pokiaľ nedôjde k požadovanej úprave stavu, je nutné navštíviť gynekológa!

 

DODATOK:
Bylinné detoxikačné vaginálnej teliesko je vyrábané v prísnych hygienických podmienkach a nemá žiadne vedľajšie účinky. Nepoužíva sa v prípade alergie na bylinné zložky. Pri nežiaducich prejavoch sa teliesko vyberie. Produkt nenahrádza farmakologickú liečbu a lekársku starostlivosť. Výrobok nie je liekom, je považovaný za prostriedok osobnej hygieny. Guľôčka je opatrená hygienicky nezávadným obalom s vláknom k jej ľahšiemu vybratiu.