Bylinná zmes Láska

Kvetová relaxačná zmes pre ženské bylinné naparovanie. Zvoľte si prosím veľkosť balenia.

Výrobca:
Steamy
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4000-19-1
Obsah balenia:
1 ks

3,70 € s DPH 3,08 € bez DPH

+ -

Bylinná zmes Láska

Kvetová relaxačná zmes pre ženské bylinné naparovanie.

Občas potrebujeme samy ticho posedieť, upokojiť svoje myšlienky a uvedomiť si svoju prítomnosť vo svojom tele. Niekedy len túžime prehriať panvové orgány, nechať sa rozmaznávať vôňou byliniek. A tak sa posadíme nad teplú paru, navlečieme vlnené ponožky a zabalíme sa do deky. Cítime bezpečie domova. S láskou k sebe samej, s láskou jedna k druhej, s láskou k dcére, k priateľke, k mamičke si pripravujeme my ženy rituál ženského bylinného naparovania už tisíce rokov. Túto tradíciu uchovávame pre ďalšie generácie, pretože vieme, že keď sa v žene usídli teplo, potom zdravie a láska na seba nenechajú dlho čakať.

 

Bylinná zmes Láska je voňavá a na pohľad krásna. Rovnako ako my sme krásne a voňavé. Obsahuje kvety rastúce na zemi a tiež vo vetvách stromov. Bylinky divoké aj kultivované, ktoré kvitnú rôzne v lese, na lúke a na záhrade, na horách, ale aj nížinách. Láska je plná náznakov a mystiky, môže nás priblížiť k zdroju v nás samotných. Je jemná i silná, omamne voňavá, zároveň svieža a ošetrujúca. Lásku si môžeme dopriať nehľadiac na vek a ročné obdobie.

 

Láska je bylinnou zmesou namiešanou zo siedmych prikázaní kvetov, ktoré posilňujú srdce a maternicu, ladia menštruačný cyklus, uvoľňujú napätie tela, čistia krv, hoja rany a podporujú imunitný systém. Láska je magickou zmesou vďaka pozoruhodnej Marinke voňavej, vzácnej nevädze poľnej, energickej ruži stolistej, ochrannej lipe, afrodiziakálnemu jazmínu, imunitu posilňujúcej echinacee a nenápadnej sedmokráske.
 

Zloženie Marinka voňavá (lipkavec vonný), nevädza lúčna kvet, ruža stolistá kvet, lipa kvet, jazmín kvet, echinacea (echinacea) kvet, sedmokráska kvet


Obsah balenia:

  • 20 g - balenie pre jedno naparovanie
  • 120 g - balenie pre 6 naparovaní
  • 240 g - balenie pre 12 naparovaní
     

Upozornenie: Odporúčame naparovať po ukončenom 38. týždni tehotenstva. Neužívať vnútorne.

 

Ďalšie informácie o ženskom bylinnom naparovaní a o správnom postupe sa dozviete v týchto článkoch:

 

Zdroj: www.steamy.cz