CD Obradné liečivé piesne

Novinka

Autorka: Kristína Živena (Dubajová) a kapela Kolo Roka

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
2001-07
Obsah balenia:
1 ks

14 € s DPH 11,67 € bez DPH

+ -

CD Obradné liečivé piesne

Tento album je iný ako predošlé tri albumy - CD Kolo roka, CD Kolo života a CD Kolo lásky, ktoré Kristína spoluvytvorila so skvelou textárkou Danicou Kováčovou.

Album sa nahrával s kapelou symbolických 9 mesiacov. Má jednoduché opakujúce sa texty a podmanivé melódie, ktoré pozdvihnú ducha, spoja vás so silou živlov i múdrosťou predkov.

Sú to piesne, ktoré na obradoch spievame už dvanásť rokov. Tieto piesne si vo vašom kruhu alebo pri obrade zaspievate veľmi ľahko, pretože sa text rýchlo naučíte. To vám vytvorí priestor uvoľniť sa do vedomého rozjímania, do modlitby za Matku Zem i ponoriť sa cez vibráciu zvuku do vedomého spolu-tvorenia Novej Zeme.

Piesne z tohoto albumu otvárajú srdcia, ktoré boli zavreté, uvoľňujú hrdlo, ktoré sa bálo vyjadriť a byť počuté. Pomáhajú spievať z plných pľúc, roztancujú nôžky, rozpúdia živu v tele, ale pomôžu aj zvnútorniť sa do hlbokého seba-samého rozplývajúc sa v jednote Všehomíra. Tieto piesne sú rozjímavé, ale aj divoké ako premenlivý a divoko tancujúci je tanec živlov, ktorým je sám ŽIVOT.

Texty piesní sa meditatívne opakujú a sú naspievané v našom rodnom slovenskom jazyku.