ČERVENÁ VÍLA - menštruačný náramok

Vedome a starostlivo vytvorený náramok v dielni DAUREA artworks, ktorý je symbolom ženského menštruačného cyklu a jeho oslavou. Vhodný ako darček pre dievča pri jej prvej menštuácii - oslava Menarché či ako cyklický symbolický šperk pre dospelú vedomú ženu. Veľkosť S a M je dievčenská, L je pre dospelú ženu. Zvoľte si požadovanú veľkosť nižšie.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4001-10-01
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

23,00 €

+ -

ČERVENÁ VÍLA - menštruačný náramok

"Červená víla prichádza k dievčaťu v čase jej prvej menštruácie a prináša jej vzácny dar. S cyklom Luny sa premieňa aj ženské telo..."

Náramky sú tvorené z minerálov: červený jaspis, granát, mesačný kameň, perleť a hematit.

Starostlivo vybraté kamienky sú zamerané na konkrétne témy, s ktorými sa žena počas menštruačného obdobia stretáva a spoločne pre ňu tvoria jej vlastný kruh podpory.
 
K náramkom prikladáme krásny sprievodný text, popisy liečivých účinkov minerálov a rady, ako sa o náramok starať. Korálky z minerálov sú doplnené o komponenty z chirurgickej ocele, vrátane symbolického prívesku v tvare Luny.

Sú veľmi vhodné ako darček k prechodovej slávnosti prvej menštruácie alebo k akejkoľvek inej príležitosti, kde si chceme uctiť vzácnu ženu, či predovšetkým seba samú ;)

 
Náramky vám prinášame v troch rôznych veľkostiach, aby krásne sedeli na ruke mladým dievčatám i dospelým ženám.

Náramky sú v ponuke vo veľkostiach S (obvod ruky cca 12,5cm), M (obvod ruky cca 14cm) a L (obvod ruky cca 16,5cm).
Pre dospelé ženy je vhodný náramok veľkosti L. Na zákazku je možné vytvoriť aj náramok veľkosti XL podľa potreby.