Červený pomaranč

Akcia

Teplé, svieže, citrusové a sladké aróma esenciálneho oleja z červených pomarančov sa výborne hodí pre navodenie pocitu šťastia, pokoja a optimizmu. Vďaka svojim účinkom a svojej nádhernej vôni patrí medzi najobľúbenejšie esenciálne oleje.

Výrobca:
BEWIT
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1701-82-02
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

6,90 €

+ -

Červený pomaranč

Esenciálny olej Červený pomaranč môže pomôcť uvoľniť napätie a odstrániť frustráciu, ale aj rozprúdiť v tele energiu (čchi). Ak sa táto energia zastaví, zmocňuje sa nás smútok a popudlivosť. Teplé, slnečné a sladké aróma červeného pomaranča ich však dokáže rozptýliť a pomôcť opätovne navodiť radosť a pozitívnu náladu.

Ak máte sklony k perfekcionizmu, ste zameraní na úspech a zle znášate zlyhanie, pomarančová vôňa vám pomôže docieliť uvoľnenejšiu náladu, ktorá napomáha ľahšiemu riešeniu problémov.

Slovenský botanický názov: Pomarančovník čínsky
Anglický názov: Red Orange
Latinský názov: Citrus sinensis
Krajina pôvodu: Taliansko
Výroba: Lisovaním šupiek za studena

Upozornenie: Vyhnite sa aplikácii na kožu, ktorá bude vystavená priamemu slnečnému svetlu alebo UV žiareniu po dobu nasledujúcich 36 hodín.


Určené do aromalámp a difuzérov a k priamej inhalácií. Nepoužívajte vnútorne. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

 

Pre viac informácií o dalšom použití a aplikácií esenciálnych olejov a pre bezpečnostné odporúčania si otvorte Doplňujúce informácie vyššie.

Pre zriedenie 100% esenciálneho oleja pri jeho aplikácii na pokožku použite nosný olej a k tomu vhodné fľaštičky na riedenie.

 

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.


100% čisté a prírodné esenciálne oleje BEWIT v CTEO kvalite sú jedným z najcennejších darov prírody na tejto planéte. Ľudstvo používa esenciálne oleje tisíce rokov. V biblii sú spomenuté približne na tristo miestach. Boli a sú súčasťou mnohých terapeutických systémov.

Najslávnejší lekár staroveku a "otec medicíny", zakladateľ racionálneho lekárstvo Hippokrates odporúčal každý deň vonnú kúpeľ. Viac ako sto rokov sa pôsobenie esenciálnych olejov venuje veda aromaterapie. Boli a sú predmetom skúmania desiatok tisíc vedeckých štúdií. Bezpočet ľudí pocítilo a ocenilo ich pomoc. Mnohí o nich hovoria v superlatívoch. Treba ale rešpektovať ich silu. Sú to prírodné koncentráty, ktoré by mohli v prípade nadmerného, ​​alebo neodborného používania pôsobiť nerovnovážne aj škodlivo. Pre mnoho užívateľov je veľmi dobrý, účinný a bezpečný spôsob používania pomocou ultrasonických difuzérov. Do difuzéra nalejte vodu, pridajte 5 - 10 kvapiek esenciálneho oleja a nechajte na seba pôsobiť nádherný svet vôní, prírody a harmónie.