• Úvod
  • >>
  • Karty
  • >>
  • CESTA ŽENY a CYKLICKÁ ŽENA, vykladacia podložka + kalendár

CESTA ŽENY a CYKLICKÁ ŽENA, vykladacia podložka + kalendár

Novinka

Exkluzívny balíček kariet CESTA ŽENY a CYKLICKÁ ŽENA spolu s nekonečným kalendárom a vykladacou podložkou.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
2023-43-03

49 € s DPH 40,83 € bez DPH

+ -

CESTA ŽENY a CYKLICKÁ ŽENA, vykladacia podložka + kalendár

 

Sada 16 tich kariet CESTA ŽENY vás povedie do zákutí vašich emócií, zranení, radostí aj starostí, ktoré si niekedy nechceme priznať ani samé pred sebou. Karty vás povedú do pravdy, priamo k vašim  túžbam, ktoré volajú po svojom naplnení. Povedú vás aj k vašim zdrojom ktoré chcú byť videné a nápomocné v ceste za vašim naplneným šťastím. Ku kartám je aj malá knižka, ktorá vám pomôže k hlbšiemu pochopeniu významu jednotlivých kariet.


 Špeciálny kalendár, ktorý som ku kartám vytvorila a nazvala ho "nekonečným kalendárom" slúži ako dekorácia a inšpirácia. Nenájdete v ňom čísla ani dni. Môže teda visieť na stene celé roky. Je určený pre inšpiráciu a poznámky, na ktoré nájdete priestor pri každom liste s jednotlivým mesiacom. 

 

 

 Sada kariet CYKLICKÁ ŽENA bola vytvorená ,aby ste sa naučili porozumieť vášmu ženskému cyklu, jeho dynamike a premenlivosti, cez obrazy a archetypy. V 18 tich kartách nájdete krásne a popisné stvárnenie jednotlivých fáz ženského cyklu. Pod každou kartou je popis - text, pre priblíženie danej témy. Ku kartám je prekrásna knižôčka s popisom jednotlivých fáz cyklu, aj ostatných  kariet. 

 

 

Sada obsahuje vykladaciu papierovú podložku  veľkosti 60 x 60 cm, ktorá je výbornou pomôckou na to, ako karty vykladať. V knižočke CYKLICKÁ ŽENA nájdete inšpirácie ako si urobiť výklad kariet, aj keď s tým ešte nemáte vôbec žiadne skúsenosti.

 

 

  Keď budete svoj kalendár a karty držať v rukách ucítite aká z neho sála radosť, sebaláska a poznanie toho kto som ako ŽENA.

 

 

 Táto sada kariet s kalendárom, tvorí časť konceptu, ktorý som nazvala VIZUÁLNE LIEČENIE PRE ŽENY. Je to pomôcka ktorú máme denne po ruke. Doma na kuchynskom stole, na nočnom stolíku, vonku v prírode, či pri káve s priateľkami.

 

Celá sada sa dá skladne a prakticky uložiť do pribaleného šifónového vrecúška s rozmerom 14,5 cm x 23 cm.

 

Karty vznikli ako potreba, túžba vrátiť sa späť do svojho vnútra, späť k svojmu ženskému svetu, k duši, k sexualite. Je to druh VIZUÁLNEHO vnútorného ženského LIEČENIA, ktorý prebieha cez silu krásy obrazov priamo prenikajúcich a dotýkajúcich sa našich zranení, či tém v ktorých potrebujeme povzbudenie, alebo vyjasnenie.

 

Veľkosť: Karty : 13,5 cm x 9,5 cm
Knižka : 10,5 cm x 15 cm
Podložka: 60cm x 60 cm
Kalendár: 30 cm x 42 cm
Šifónové vrecúško: 14,5 cm x 23 cm
Materiál: potlačený papier
Spôsob výroby: potlač