Cyklický magnet pre ženy

Kompas pre váš cyklický život. Tento magnet na chladničku nie je len ozdobou: otáčajte dúhovým kolieskom tak, aby vaše aktuálna fáza cyklu bola práve hore.

Magnet vám pripomenie, čo by ste si mali v danej fáze strážiť a čo vám naopak určite pôjde. Rovnako ho môžete využiť ako prostriedok, ako dať o svojom cykle vedieť aj svojmu okoliu!

Tenký magnet s uhlopriečkou 15 cm.

Jazyk: slovenský

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1202-01
Obsah balenia:
1 ks

6,50 € s DPH 5,42 € bez DPH

+ -

Cyklický magnet pre ženy

Praktická pomôcka na chladničku pre cyklické ženy a ich mužov

Hlavnou funkciou magnetu je, aby sme my, cyklické ženy, svoje okolie upozornili na to, v akej fáze svojho cyklu sa práve nachádzame. To sa hodí najmä vtedy, keď sa blíži predmenštruačná alebo menštruačná fáza, ale nielen vtedy.

Možné použitia magnetu:

Jednoducho ho dáte na chladničku a otáčate ním podľa toho, v akej fáze sa práve nachádzate, takže vášmu okoliu je úplne jasné, že:

  • dnes mama pečie buchty (je v ovulačnej fáze a stará sa);
  • dnes bude manželka pravdepodobne kritická k mojej osobe (predmenštruačná fáza a neomylná schopnosť vidieť, čo všetko je zle);
  • dnes ideme, decká, na ihrisko a potom sa stavíme v krčme (menštruačné fáza, manželka a matka potrebuje pokoj a odpočívať);
  • dnes bude rýchly sex (fáza dynamická, predovulačná, partnerka je zameraná na úlohy a na seba, nie na druhých).

 

Magnet vám vždy napovie, čo je v ktorej fáze dôležité!

Ďalšie možné využitie je pre vás, ženy, aby ste si pripomenuli, aké v danej fáze práve ste. Že ste milujúce, opatrovateľské, krásne a láskyplné vo svojej úžasnej ovulačnej fáze. Že ste neuveriteľne kreatívne, intuitívne a plné skvelých nápadov v nemenej úžasnej predmenštruačnej fáze. Že ste nesmierne múdre, pokojné a naberajúce sily vo svojej úplne dokonalej menštruačnej fáze. A že ste dynamické, akčné a aktívne a skoro ako muži v našej fantastickej predovulačnej fáze.

Niekedy máme pocit, že súčasná fáza je najhoršia, v akej sa môžeme nachádzať. Ale každá fáza má svoje pre a proti, svoje výzvy a svoje veľké dary aj tá najmenej obľúbená a najviac obávaná predmenštruačná.

 
 

Cyklický magnet na chladničku alebo na pracovný stôl alebo kamkoľvek inam.

STAČÍ LEN DAŤ NA VIDITEĽNÉ MIESTO
A OTÁČAŤ PODĽA AKTUÁLNEJ FÁZY.

Užitočný darček aj pre vašich kamarátov a kamarátky alebo kolegov a kolegyne!

 

Magnet se dopĺňa s cyklickým magnetom pre mužov.

 

Autorka magnetu, Dana-Sofia Šlancarová, o ňom hovorí:

Keď som o cyklickosti prednášala na Bali na kurze iLab Incubator, môj kolega Austrálčan Paul, podobne ako väčšina mužov, ktorí prichádzajú na moje kurzy, sa zaujímal o predmenštruačnú fázu, pretože tá pre neho znamenala vždy najviac stresu – plynúceho z nutnosti komunikovať s plačlivou, precitlivenou a nevyspytateľnou manželkou.

Ronald z Taiwane rovno vyhlásil: „A keď príde táto fáza, znamená to, že sa balím a odchádzam na sedem dní z domu.“ Musela som mu, chudákovi, ešte priťažiť – pravda je, že predmenštruačná fáza je nezriedka naša najdlhšia fáza a môže trvať aj 12 alebo dokonca 18 dní! Vedľa Ronalda však sedela jeho krásna a typicky tichá ázijská manželka Louise, práve v menštruačnej fáze, ktorá sa len smiala: „Ronald niekedy dosť preháňa. Tak dlho by to bezo mňa nevydržal. „

Hunga, nezadaného austrálskeho Japonca s telom olympijského gymnastu, naopak zaujímala ovulačná fáza – aby vedel, kedy si má dať na ženy okolo seba pozor (takže ten istý dôvod, len iná fáza :-).

Veľmi ma zaujal názor Cathy, ktorá vyhlásila, že by si magnetku nedala domov na chladničku, ale na stôl do práce – a to preto, aby vedela, v ktorej fáze sa nachádza jej dcéra, ktorá je tiež zamestnaná v ich rodinnej firme. Keď je totiž v ovulačnej fáze, vôbec nemá zmysel pre poriadok a pracovnú dobu alebo dodržiavanie úloh a termínov. A keď je vo fáze predmenštruačnej, nedá sa s ňou vôbec diskutovať na poradách, je precitlivelá a berie si všetko osobne.

 
O autorkách:

Cyklický magnet vznikol v roku 2013 a autorkou jeho konceptu je DanaSofie Šlancarová, autorkou prekrásneho grafického spracovania je Lenka Blažejová.

 

 

zdroj: www.cyklickazena.cz