Denná látková vložka BIO Jane - Hviezdičky

Látková denná vložka Meracus Jane s bio bavlnenou dotykovou vrstvou je určená pre dni normálnej aj silnejšej menštruácie.

Uvedená cena je za 1 ks

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 7 dní
Obj. čislo:
1201-08-01
Obsah balenia:
1 ks

6,90 € s DPH 5,75 € bez DPH

+ -

Denná látková vložka BIO Jane - Hviezdičky

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie – ekologický a príjemný variant klasických vložiek. Vložka je vhodná pre dni normálnej menštruácie, nielen pre špinenie. Spodnú vrstvu dennej vložky tvorí nepriepustné (ale priedušné) froté so záterom a vďaka vysokej savosti možno vložku použiť aj pre dni silnejšej menštruácie alebo v noci. Dotyková vrstva je z BIO bavlny.

Tip: Látkové denné vložky sú vhodné ako doplnok k menštruačnému kalíšku pre ženy, ktoré majú veľmi silnú menštruáciu a kalíšok im prvé dni preteká (skúste ale aj slabšiu „poistku ku kalíšku“, látkovú slipovku). Denné vložky sú vhodné aj pre obdobie šestonedelia (kedy odporúčame nepoužívať menštruačný kalíšok ani tampóny).

Rozmery: dĺžka 21,5 cm, šírka 5,5 ​​cm alebo 6 cm (podľa zapnutého patentku).

Materiál: dotyková vrstva – 100% bio bavlna, vnútorná vrstva – 80% bavlna, 20% PES, spodná vrstva – 100% bavlna laminovaná polyuretánom.

Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmizne. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Starostlivosť: Vložky perte na 40 °C, max do 60 °C na šetrný prací program. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá.  Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke treba dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernu teplotu len z bavnenej a plyšovej strany.

Odporúčame:
Pre krátkodobé uchovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku.
Pre predpranie použite žlčové mydlo. 

 

zdroj: www.maluna.cz