Denná látková vložka - Fialková

Denná látková vložka Meracus Smile je určená pre dni normálnej alebo aj silnejšej menštruácie. Ide o ekologický a príjemný variant klasických vložiek. Uvedená cena je za 1 ks.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1201-07-03
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

5,40 €

+ -

Denná látková vložka - Fialková

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologický a príjemný variant klasických vložiek. Vložka je vhodná pre dni normálnej aj silnejšej menštruácie. Spodnú vrstvu dennej vložky tvorí nepriepustný (ale priedušný) PUL materiál a vďaka vysokej savosti možno vložku použiť aj pre dni silnejšej menštruácie alebo v noci.

Tip: Látkové denné vložky sú vhodné ako doplnok k menštruačnému kalíšku pre ženy, ktoré majú veľmi silnú menštruáciu a kalíšok im prvé dni preteká (skúste ale aj slabšiu "poistku ku kalíšku" - látkovú slipovku). Denné vložky sú vhodné aj pre obdobie šestonedelia (kedy odporúčame nepoužívať menštruačný kalíšok ani tampóny).

Rozmery:
dĺžka 22 cm, šírka 7 cm alebo 8 cm (podľa zapnutého patentu)

Materiál:
bavlna, plyš (80% bavlna, 20% elastan), vnútri baránok (80% bavlna 20% polyester), na podšitie PUL (polyuretány Laminated textílie, Eko-tex certifikácia).
Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmizne. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Starostlivosť:
Vložky perte na 40 °C, max do 60 °C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá. Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke treba dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote len z bavnenej a plyšovej strany.

Odporúčame:
Pre krátkodobé uchovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku.

 

zdroj: www.kalisek.cz