Denná látková vložka Line - Karmínová

Denná látková vložka Meracus Line je vhodná pre normálnu aj silnú menštruáciu pre denné použitie a môžete ju použiť aj na noc pri slabšej menštruácii. Ide o ekologický a príjemný variant klasických vložiek.

Uvedená cena je za 1 ks.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-09-04
Obsah balenia:
1 ks

6,65 € s DPH 5,54 € bez DPH

+ -

Denná látková vložka Line - Karmínová

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologický a príjemný variant klasických vložiek. Vložka je vhodná pre dni normálnej aj silnejšej menštruácie. Spodnú vrstvu dennej vložky tvorí nepriepustný (ale priedušný) PUL materiál a vďaka vysokej savosti možno vložku použiť aj pre dni silnejšej menštruácie alebo v noci.

Tip: Látkové denné vložky sú vhodné ako doplnok k menštruačnému kalíšku pre ženy, ktoré majú veľmi silnú menštruáciu a kalíšok im prvé dni preteká (skúste ale aj slabšiu "poistku ku kalíšku" - látkovú slipovku). Denné vložky sú vhodné aj pre obdobie šestonedelia (kedy odporúčame nepoužívať menštruačný kalíšok ani tampóny).

Rozmery:
dĺžka 21,5 cm, šírka 5

Materiál:
dotyková vrstva - 70% bambus, 28% BIO bavlna a 2% polyester, spodná vrstva - 80% bavlna a 20% PES, vnútorná vrstva - 100% polyester laminovaný polyuretanom).

Dotykovou vrstvou je hebučký bambusový aksamit, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva. Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili, ale môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.
 

Starostlivosť:
Odporúčame predprať v studenej vode, možno použiť napr.orechové alebo žlčové mydlo. Perte v šetrnom prášku alebo pracom gély bez aviváže na 40-60 stupňov. Pred praním môžete nechať vložku namočenú v studenej vode, vodu meňte každý deň. Žehlite len na miernej teplote na dotykovej strane.

Odporúčame:
Pre krátkodobé uchovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku.

 

zdroj: www.maluna.cz