Intímna látková vložka Easy – Biela

Intímka z radu Meracus Smile je určená pre ochranu bielizne, ako doplnok k menštruačnému kalíšku, pre dni slabej menštruácie alebo ako ekologický a príjemný variant jednorázových vložiek – je priepustná. Biela intímka je šitá bez loga - je tak celá biela a nenápadná.
Cena je za 1 ks.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-04-05
Obsah balenia:
1 ks

3,30 € s DPH 2,75 € bez DPH

+ -

Intímna látková vložka Easy – Biela

Ponúkame vám intímne látkové vložky MERACUS Smile ako doplnok k menštruačnému kalíšku alebo menštruačnej hubke, pre dni slabej menštruácie alebo ako ekologický a príjemný variant klasickej intímky, ktorá chráni spodnú bielizeň aj mimo dni menštruácie.

Pokiaľ si nie ste istá materiálom spodnej bielizne, ktorú používate, sú vhodnou ochranou pre vaše intímne partie.

Sú to najtenšie vložky značky Meracus.

Prečo intímnu vložku k menštruačnému kalíšku či hubke?

  • Na začiatku používania kalíška si ešte nie ste istá jeho správnou manipuláciou a tenká vložka vám tak ušetrí nervy “čo keď mi kalíšok pretečie”
  • Pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať – využite intímnu vložku
  • Pri povolenom svalstve panvového dna kalíšok často netesní a intímna vložka môže byť jeho vhodným doplnkom. Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a je ich možné posilniť pomocou špeciálnych cvikov na posilnenie svalstva panvového dna.
     

Rozmery:
Dĺžka 16 cm, šírka 6 cm alebo 7 cm (podľa zapnutého patentu)

Materiál:
Intímky sú vyrobené z jemného kojeneckého plyšu (80% bavlna, 20% elastan) - vrchná časť a 100% bavlny bielej farby - spodná časť. Intímky Easy sú priepustné.  

Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky sú vybrané tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých uvedených na fotke.

Starostlivosť:
Vložky perte do 60 °C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá. Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke treba dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote.

Pre krátkodobé uschovanie vložiek pred a hlavne po použití odporúčame nepriepustnú taštičku.

 

zdroj: www.maluna.cz