Slipová látková vložka Line - bordó

Slipová vložka z radu Meracus Line je určená pre slabú menštruáciu alebo špinenie. Hodí sa tiež pri použití kalíška či menštruačnej hubky ako ich doplnok – je nepriepustná.

Cena je za 1 ks.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-05-07
Obsah balenia:
1 ks

5,70 € s DPH 4,75 € bez DPH

+ -

Slipová látková vložka Line - bordó

Slipová vložka Line je najmenšia látková slipovka, ktorú značka Meracus ponúka. Je veľmi diskrétna a kvalitné materiály zaisťujú nepriepustnosť, priedušnosť, pohodlie a zdravotnú nezávadnosť. Slipová vložka je vhodná pre dni slabej menštruácie a hodí sa tiež ako "poistka", pokiaľ skúšate menštruačný kalíšok alebo hubku. Spodnú vrstvu slipovky tvorí nepriepustný (ale priedušný) materiál so záterom.

Prečo použiť slipovú vložku k menštruačnému kalíšku či hubke?

  • Na začiatku používania kalíška si ešte nie ste istá jeho správnou manipuláciou a tenká vložka vám tak ušetrí nervy “čo keď mi kalíšok pretečie”
  • Pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať – využite slipovú vložku
  • Pri povolenom svalstve panvového dna kalíšok často netesní a slipová vložka môže byť jeho vhodným doplnkom. Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a je ich možné posilniť pomocou špeciálnych cvikov na posilnenie svalstva panvového dna.
     

Rozmery:
Dĺžka 16 cm, šírka 5 cm

Materiál:
vrchná vrstva - 70% bambus, 28% bavlna, 2% polyester; spodná vrstva - 80% bavlna 20% polyester; vnútorná vrstva - 100% polyester laminovaný polyuretánom.
Dotykovou vrstvou je hebučký bambusový aksamit, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva.

Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky sú vybrané tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých uvedených na fotke.

Starostlivosť:
Odporúčame predprať v studenej vode, možno použiť napr.orechové alebo žlčové mydlo. Perte v šetrnom prášku alebo pracom gély bez aviváže na 40-60 stupňov. Pred praním môžete nechať vložku namočenú v studenej vode, vodu meňte každý deň. Žehlite len na miernej teplote na dotykovej strane.

Pre krátkodobé uschovanie vložiek pred a hlavne po použití odporúčame nepriepustnú taštičku.

 

zdroj: www.maluna.cz