Divoká síla

Objavte kúzlo svojho mentruačního cyklu a prebuďte ženskú cestu k sile. Autorky: Alexandra Popeová a Sjanie Hugo Wurlitzerová. Počet strán: 276. Jazyk: český. Počet strán: 76 (český jazyk)

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-77
Obsah balenia:
1 ks

17,30 € s DPH 15,73 € bez DPH

+ -

Divoká síla

Ako žena ste kódovaná k sile a cesta uvedomenia si bohatosti a krásy tejto sily - vašej Divokej sily - sa nachádza v rytme a premenách vášho menštruačného cyklu.

Menštruačný cyklus je dôležitý a životodarný systém v ženskom tele, avšak naše porozumenie a rešpekt k tomuto procesu sú obmedzené aj skreslené. Len málo žien skutočne pozná fyziológiu svojho cyklu a mnoho žien ho nepovažuje za neoddeliteľnú súčasť svojho zdravia a blahobytu, nieto za možného sprievodcu emočným a duchovným posilnením.

Divoká sila rozpráva zbrusu nový príbeh o ženskej sile.

Odhalí vám:

  • vašu vnútornú architektúru a cestu k sile, ktorá je zakódovaná vo vašom tele
  • ako sa zladiť s rytmom a premenami vášho menštruačného cyklu a uvedomiť si plnosť a krásu svojej autority
  • tri "mapy" sprevádzajúce vás energiami, úlohami a výzvami, ktoré sa naskytnú pri putovaní jednotlivými fázami cyklu
  • ako využiť prácu s Vnútornými obdobiami na udržiavanie vašej energie, upokojenie vášho nervového systému a porozumenie vášmu celkovému pocitu pohody
  • ako vám váš cyklus pomôže otvoriť bránu k duchovným silám, uistiť vás o vašom prejave vo svete a vytvoriť hlboký pocit spolupatričnosti

 

Napísaná s humorom, citlivosťou a praktickosťou, naplnená ženskými príbehmi a citáciami, Divoká sila ponúka ženám znovuzrodenie k celistvosti a obnove vznešenosti a pôvabu Ženstva.