Energia bylín - intímne vložky

Séria bylinných vložiek "Energia bylín" sa odporúča ako podpora liečby gynekologických ochorení, pri výraznom prejave zápalových procesov, vrátane kandidózy, k prevencii gynekologických problémov, normalizácii hormonálneho stavu, zlepšení kvality života. Zloženie vložky bolo vyvinuté na základe skúseností z tradičnej čínskej medicíny. Balenie: 20 ks

Výrobca:
tianDe
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-30
Obsah balenia:
20 ks

8,50 € s DPH 7,08 € bez DPH

+ -

Energia bylín - intímne vložky

Séria bylinných vložiek "Energia bylín" sa odporúča ako podpora liečby gynekologických ochorení, pri výraznom prejave zápalových procesov, vrátane kandidózy, k prevencii gynekologických problémov, normalizácii hormonálneho stavu, zlepšení kvality života. Zloženie vložky bolo vyvinuté na základe skúseností z tradičnej čínskej medicíny.

Odporúčaná aplikácia: 3 mesačná kúra

Denné a nočné menštruačné vložky obsahujú tiež expresný test pre kontrolu mikroflóry.

Bylinná vložka vložky obsahuje priedušnú základnú vrstvu zo 100% prírodnej bavlny.

Druhá vrstva obsahuje unikátnu membránu s fytoncídami a esenciálnymi olejmi, ktoré prenikajú do sliznice pohlavných orgánov. Pretože tieto sliznice obsahujú veľké množstvo krvných a lymfatických ciev, zaručuje to vysoký stupeň prenikania aktívnych látok bylín do ženského organizmu.

Receptúra dámskej prírodnej vložky obsahuje výťažky zo 49 bylín: kurkumovník, angelika čínska, vanilka, archangelika lekárska, deväťsil, mäta, zemolez, koreň prerastlíku, smilax, jarva, pazvonček chlpatý, borneol, aksamít, šabrina pošvatá, puškvorec obyčajný a ďalšie.

Druhá vrstva vložky - fyto membrána sa vyrába špeciálnou technológiou, ktorá zaisťuje vysokú koncentráciu aktívných zložiek bylín (koncentrácia zložiek tvorí 70-80%, čo mnohonásobne prevyšuje obdobné parametre v odvaroch a nálevoch z rastlín). Fytomembrána zaisťuje tiež vysokú vzduchopriepustnosť, dobrú savosť a rýchle odvádzanie tekutiny do hĺbky.

 

Dôležité upozornenie: 

Pri bylinkových vložkách vždy začíname s tými najjemnejšími,a to Nefritová sviežosť s Aloe extraktom, najlepšie po ukončení menštruácie. 

Nedoporučujeme ich nasadiť v čase ovulácie, vaše telo ich nemusí prijať a môžu Vás zo začiatku trochu páliť. V takom prípade si treba vložku vybrať a skúsiť opäť na ďalší deň. 

 

Odporúčame používať s Intim gelom. 

 

AK sa chcete stať VIP členom a využívať tianDe produkty s 1/3-vou zľavou zaregistrujte sa bezplatne tu.