Energia života - intímna hygienická vložka

Len ako KÚRA - v období zotavenia alebo ako prevencia, zmiernenia prejevov menopauzy, silné koncentrácie liečivých bylín, protizápalové anti-kŕčové účinky, normalizácia tkaniva, cyklických procesov, reparácia mikroflóry, prevencia zápalu močového mechúra a hemeroidov

Výrobca:
tianDe
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-29
Obsah balenia:
1 ks

2,20 € s DPH 2,00 € bez DPH

+ -

Energia života - intímna hygienická vložka

Intenzívna bylinná vložka Energie Života

Bylinná vložka sa aplikuje v podporujúcej kúre (obdobie zotavovania), ktorá môže trvať od 10 do 30 dní alebo ako prevencia v 7 dennej kúre. Používa sa 1x na noc. Terapeutická aktivita fyto vložky je 24 hodín. Pre prevenciu sa doporučuje kúra z vložiek jedenkrát ročne po dobu jedného týždňa.

Vložku je vhodné používať v období zotavenia po liečení gynekologických ochorení alebo v pooperačnom období. Tiež je možné používať vložku ako podporu liečby zápalu močového mechúra a hemeroidov.

 

Hlavné vlastnosti prírodných bylinných vložiek "Energia života":

- normalizácia funkcie malej pánvy a perinea- obsahuje byliny, ktoré majú protizápalový a protikŕčový efekt, antipliesňové a antibakteriálne vlastnosti.
- napomáhajú pri liečbě porúch ženského hormonálneho systému
- antiseptický efekt, podpora liečby mužských ochorení
- normalizuje miestnu tkaninovú imunitu malej pánvy a perinea
- obnova zdravej mikroflóry vonkajších pohlavných orgánov
- posilňuje imunitný systém
- harmonizuje cyklické procesy

Fytovložka energia života obsahuje komplex z 38 liečivých bylín, ako sú angelika čínska, koreň zázvoru, požlt farbiarsky, sladké drievko, žihlava, skorocel, divoký harmanček, živica myrhy, mäta prieporná, kurkuma, extrakt jarvy lekárskej, extrakt z aloe vera, zmes esenciálnych olejov, extrakt z koreňa rdesna mnohokvetého,  extrakt z koreňa pivonky a daľšie byliny.

Poznámka: v prvých 3-6 hodinách v oblasti kontaktu s touto vložkou môžete pocítiť mierne pálenie (teplo), alebo naopak chlad. Tieto pocity odoznia v priebehu 6-12 hodín a nevyžadujú žiadny ďaľší zásah.

 

Aktívne zložky: 

Pivoňka čínská

Pivonka 

Extrakt z koreňa pivonky čínskej zjemňuje pokožku, zmierňuje podráždenie.

Kurkumovník

Kurkumovník

Extrakt z listov kurkumovníku má hydratačné účinky, daruje pokožke pocit pohodlia.

Aloe

Aloe

Extrakt aloe ukľudňuje, zmäkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje jej regeneráciu, zlepšuje pružnosť, vyhladzuje jemné vrásky.

Děhel

Angelika

Extrakt z koreňa angeliky zlepšuje stav suchej a stárnucej pleti, vyhladzuje jemné vrásky a robí pokožku hladkou a pružnou.

Alunit

Alunit
Prírodný kryštál vulkanického pôvodu. Má antibakteriálne a hojivé vlastnosti. Zmierňuje zápal a podráždenie.

Máta peprná

Mäta prieporná

Prášok z listov mäty priepornej pri kontakte s pokožkou stimuluje v bunkách proces látkovej výmeny, osviežuje pokožku a zlepšuje jej celkový vzhľad.

Rdesno

Rdesno

"Rdesno mnohokveté v Číne nazývajú „shou wu“, čo v preklade znamená „hlava starca farby havraních krídeľ“. Podľa legendy si múdry starý muž pomocou tejto byliny zregeneroval svoje šedivé vlasy a vrátil im ich sýtu farbu. Extrakt z koreňa rdesna mnohokvetého zlepšuje výživu vlasových folikulov, vracia vlasom prirodzený lesk. Zabraňuje predčasnému šediveniu.

 

Dôležité upozornenie: 

Pri bylinkových vložkách vždy začíname s tými najjemnejšími,a to Nefritová sviežosť s Aloe extraktom, najlepšie po ukončení menštruácie. 

Nedoporučujeme ich nasadiť v čase ovulácie, vaše telo ich nemusí prijať a môžu Vás zo začiatku trochu páliť. V takom prípade si treba vložku vybrať a skúsiť opäť na ďalší deň. 

 

Odporúčame používať s Intim gelom. 

 

AK sa chcete stať VIP členom a využívať tianDe produkty s 1/3-vou zľavou zaregistrujte sa bezplatne tu.