Hydrofilný olej Rebríčkový

Umývací a regeneračný olej pre každodennú aj intímnu hygienu.

Výrobca:
Nobilis Tilia
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1703-03
Doba dodania:
ihneď

15,56 €

+ -

Hydrofilný olej Rebríčkový

Používa sa na umývanie tváre, dekoltu či celého tela namiesto mydiel, gélov alebo pleťových mliek. Vhodný na bežnú dennú a intímnu hygienu alebo k sedacím kúpeľom. Obsiahnuté éterické oleje rebríčka, tymiánu a ostatných majú mnohostranné využitie v aromaterapii. Rebríček nie je vhodný v tehotenstve. Návod na použitie hydrofilného oleja nájdete TU.

Zákal alebo usadenina nie je na závadu výrobku.
 
Použitie:
Používajte na umývanie namiesto mydiel či umývacích gélov. Nanášajte na vlhkú pleť. Zmiešaním s vodou sa vytvorí riedka emulzia, ktorá zmýva nečistoty rozpustné vo vode aj v olejoch. Emulziu jemnými krúživými pohybmi rozotrite po pokožke. Jej nadbytok potom umyte alebo zotrite tampónom navlhčeným pleťovou či kvetovou vodou. Pri starostlivosti o intímne partie naneste malé množstvo oleja zvonku na sliznicu pri umývaní či sprchovaní, nechajte chvíľu pôsobiť a umyte.
 
Zloženie:
Glycine Soja Oil (sójový olej v bio kvalite), Sorbitan Oleate (prírodný emulgátor), Polysorbate 80 (polyoxyetylén derivát sorbitanu, solubilizér), Caprylic / Capric Triglyceride (triglycerid kyseliny kaprylovej a kaprinovej), Thymus Vulgaris Oil (éterický olej z tymianu všeobecného) , Pelargonium graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonnej), Satureia hortensis Oil (éterický olej zo saturejky záhradnej), Salvia Officinalis Oil (éterický olej zo šalvie lekárskej), Achillea Millefolium Oil (éterický olej z rebríčka obyčajného), Retinyl palmitate (stabilizovaný vitamín A, antioxidant), Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamín E, antioxidant), Citronellol *, Geraniol *, Linalool *, Limonene *, Citral *.

* - z prírodných éterických olejov.

 

 

Intímna hygiena Nobilis Tilia ... len malý krôčik k väčšej spokojnosti

Prípravky na intímnu hygienu využívajú vlastnosti éterických olejov, ktoré protizápalové, antibakteriálne a antimykotické. Narušovanie prirodzeného ochranného povrchu pokožky a slizníc bežnými umývacími prostriedkami je problém, ktorý prispieva k podráždeniu slizníc, svrbeniu a mykózam.

Hydrofilné umývacie oleje Nobilis Tilia sú určené k šetrnému omývanie slizníc, nevysušujú a efektívne dopravujú éterické oleje na miesto pôsobenia.

Používanie aromaterapeutických prostriedkov intímnej hygieny je účinnou prevenciou proti podráždeniu slizníc a obvyklým ťažkostiam. Obsiahnuté éterické oleje zároveň posilňujú imunitu a každodenná očista sa tak stáva plnohodnotným ozdravným procesom.