Intímna látková vložka – Ružičky

Intímka z radu Meracus Smile je určená pre ochranu bielizne, ako doplnok k menštruačnému kalíšku, pre dni slabej menštruácie alebo ako ekologický a príjemný variant jednorázových vložiek – je priepustná.

Cena je za 1 ks.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 7 dní
Obj. čislo:
1201-03-01
Obsah balenia:
1 ks

4,10 € s DPH 3,42 € bez DPH

+ -

Intímna látková vložka – Ružičky

Ponúkame vám intímne látkové vložky MERACUS Smile ako doplnok k menštruačnému kalíšku alebo menštruačnej hubke, pre dni slabej menštruácie alebo ako ekologický a príjemný variant klasickej intímky, ktorá chráni spodnú bielizeň aj mimo dni menštruácie.

Prečo intímnu vložku k menštruačnému kalíšku či hubke?

  • Na začiatku používania kalíška si ešte nie ste istá jeho správnou manipuláciou a tenká vložka vám tak ušetrí nervy “čo keď mi kalíšok pretečie”
  • Pri veľmi silnej menštruácii môže kalíšok pretekať – využite intímnu vložku
  • Pri povolenom svalstve panvového dna kalíšok často netesní a intímny vložka môže byť jeho vhodným doplnkom. Povolené svaly súvisia napríklad s vekom alebo so sedavým spôsobom života a je ich možné posilniť pomocou špeciálnych cvikov na posilnenie svalstva panvového dna.
     

Rozmery:
Dĺžka 16 cm, šírka 6 cm alebo 7 cm (podľa zapnutého patentu)

Materiál:
bavlna, jemný dojčenský plyš (80% bavlna, 20% elastan).

Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky sú vybrané tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých uvedených na fotke.

Starostlivosť:
Vložky perte do 60 °C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá. Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke treba dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote.

Pre krátkodobé uschovanie vložiek pred a hlavne po použití odporúčame nepriepustnú taštičku.

 

zdroj: www.maluna.cz