Karty Světla Panny Marie

Výpredaj

Tieto karty prichádzajú v jemnej, láskajúcej energii Panny Máriea a plnia naše životy bezhranične žehnajúcou silou lásky. Sú povzášajúce a silne zásadné pre naše cesty v súčasnom prelomovom období, ktorým naša planéta spolu s nami prechádza.Rozptyľujú zásadné a veľmi silne transformačné frekvencie do našich životov. Autorka: Radana Třešňáková. Kniha 48 strán a karty. Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-29
Obsah balenia:
1 sada

16,00 € 13,70 € s DPH 14,55 € 12,45 € bez DPH

+ -

Karty Světla Panny Marie

Tieto karty prichádzajú v jemnej, láskajúcej energii Panny Márie, aby nás svojou hlbokou, hojivou prácou previedli po našej životnej ceste. Vďaka kartám sa k nám, ľuďom, aj na našu Zem znáša silne uzdravujúca frekvencia Božskej Matky a Ona k nám skrze nich hovorí.

Nesú veľmi hlboké a hojivé posolstvá, prevedú vás silou jednoduchých rituálov a modlitieb, ktoré sa rozpínajú v nezameniteľnej sile prestupujúcej všetky vrstvy nášho bytia.

Prepoja vás s výsostne nádhernou Živou prítomnosťou Panny Márie, ktorá sa vás hlboko dotkne a zavinie do opatrujúceho Svetla.

Sú povzášajúce a silne zásadné pre naše vnútorné a vonkajšie cesty do súčasného – prelomového obdobia, ktorým naša planéta prechádza.

Každá karta je nezameniteľnou sprievodkyňou, ktorá odhaľuje zásadné vedenie nielen pre spirituálny vývin,, ale predovšetkým vdychuje klenoty našim pozemským cestám.

Rozptyľujú zásadné a veľmi silne transformačné frekvencie do našich životov.

Sú kľúčom, ktorý nám otvára Bránu k mnohým nádherným dejom nášho bytia na Zemi a rovnako tak výdatne podporujú múdre pochopenie a žitie poslania našej Duše.

Karty Panny Márie sú prepojené s priezračným chrámom Božskej Matky, rozpína ​​sa skrze nich svetelná sieť siahajúca do jemných svetov Jej kráľovstva, odkiaľ prúdia nesmierne cenné frekvenčné kódy, ktoré sú v nich ukotvené.

Aura týchto kariet – aj ich jednoduchá prítomnosť intenzívne zvyšuje naše jemné vibrácie a podporuje našu mimozmyslovú vnímavosť.

Vylaďuje nás do priezračných energií a plní naše životy bezhranične žehnajúcou silou lásky.

 

Súčasťou balenia je sada kariet a kniha 48 strán.